:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Krosna w gminie Brwinów – ciąg dalszy budowy ul. Józefowskiej

inwestycje, Krosna gminie Brwinów ciąg dalszy budowy Józefowskiej - zdjęcie, fotografia

Gmina Brwinów przystępuje do realizacji kolejnej inwestycji drogowej – II etapu budowy ulicy Józefowskiej we wsi Krosna.

Zakres tego zadania obejmuje przebudowę jezdni o szerokości 5,0 m na długości 662,7 m, przebudowę przepustu w ciągu rowu melioracyjnego, drenażu w rejonie skrzyżowania ul. Józefowskiej z ul. Tęczową, a także budowę skrzyżowania ul. Józefowskiej z ulicą boczną, remont zjazdów, wykonanie pobocza z tłucznia kamiennego oraz nowego oznakowania poziomego i pionowego.

Wykonawcą prac jest firma MKL-BUD Sp. z o.o., która w przetargu przedstawiła najkorzystniejszą ofertę na kwotę 1 138 833,00 zł. Zgodnie z podpisaną umową prace mają zakończyć się do końca sierpnia.

Gmina Brwinów pozyskała na realizację tej inwestycji dotację w wysokości 115 tys. zł pochodzącą ze środków Województwa Mazowieckiego na zadanie w zakresie budowy i modernizacji dróg dojazdowych do gruntów rolnych.


Krosna w gminie Brwinów – ciąg dalszy budowy ul. Józefowskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się