:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

23. Strefa Rodzica Oddziału Pediatrycznego Szpitala Zachodniego im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Ma

inwestycje, Strefa Rodzica Oddziału Pediatrycznego Szpitala Zachodniego Pawła Grodzisku - zdjęcie, fotografia

 

W piątek, 12 stycznia br. Budimex otworzył kolejną, 23. Strefę Rodzica. Podopieczni Oddziału Pediatrycznego Specjalistycznego Szpitala Zachodniego im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim oraz ich opiekunowie zyskali nową przyjazną przestrzeń.

Wyremontowany pokój dzienny, odnowiona kuchenka oddziałowa oraz hol z nowymi meblami zostały przekazane najmłodszym pacjentom i ich opiekunom.   Celem ogólnopolskiego programu społecznego Strefa Rodzica. Budimex Dzieciom jest zwiększenie komfortu dzieci przebywających w szpitalach poprzez tworzenie miejsc, w których mogą spędzać czas  ze swoimi rodzicami i opiekunami i choć na chwilę zapomnieć o chorobie i szpitalnej rzeczywistości. Pobyt dziecka w szpitalu jest stresujący zarówno dla niego samego jak i towarzyszących mu opiekunów. Obecność rodziców to obok procesu leczenia kluczowy element umożliwiający małym pacjentom powrót do zdrowia. Poprawa jakości czasu spędzonego w szpitalu może w znacznym stopniu skrócić trudny proces hospitalizacji.  W załącznikach przesyłam materiał wraz z notatką prasową z dzisiejszej uroczystości. Będzie nam bardzo miło jeśli zechcą Państwo opublikować materiał na ten temat.


23. Strefa Rodzica Oddziału Pediatrycznego Szpitala Zachodniego im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Ma komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się