:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C lekkie zachmurzenie

Biżuteria firmy Apart trafi do Nowej Stacji Pruszków

inwestycje, Biżuteria firmy Apart trafi Nowej Stacji Pruszków - zdjęcie, fotografia

W centrum handlowo- rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie będzie można znaleźć niezwykle bogaty wybór biżuterii i zegarków. Otworzą w niej swoje salony wiodące na rynku marki, takie jak: Yes, Briju, Swiss oraz Time Tend, oferując eleganckie produkty ze złota, srebra i kamieni szlachetnych, ozdoby z innych tworzyw i metali oraz szeroki asortyment różnych marek zegarków. Niedawno do tego grona dołączyła firma Apart, która posiada największą sieć salonów jubilerskich w Polsce.

„Biżuteria i zegarki to sprawdzony sposób na poprawę nastroju czy sprawienie wielkiej radości bliskim sercu osobom. Kompletując najemców zwróciliśmy uwagę na ten asortyment i zaprosiliśmy do współpracy znane firmy z unikalną ofertą różnych wzorów ozdób i modeli zegarków dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Cieszymy się bardzo, że dziś już możemy potwierdzić, iż swój salon otworzy u nas także znana firma Apart.” - mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji

Apart, wiodący gracz na rynku jubilerskim w Polsce, posiada blisko 200 salonów w naszym kraju i zatrudnia około 2000 osób. Początki firmy sięgają roku 1977, kiedy to Adam Rączyński założył warsztat jubilerski. W roku 1983 do Adama Rączyńskiego dołączył jego brat, Piotr. Wtedy też powstała nazwa APART – z połączenia pierwszych liter imion właścicieli: Adama i Piotra Rączyńskich z oznaczającym w wielu językach sztukę słowem art. W salonach tej firmy można znaleźć szeroki wybór biżuterii oraz zegarki najlepszych światowych marek. Biżuteria firmy APART, tworzona z sercem i pasją, doskonale podkreśla urok i klasę każdego stroju. Klienci cenią APART za nowoczesne wzory zgodne z światowymi trendami. Postrzegają też tę firmę jako zaufanego eksperta w dziedzinie diamentów i zegarków.

Salon APART w Nowej Stacji, o powierzchni około 93m2, będzie się znajdował się na parterze w sąsiedztwie księgarni Świat Książki.

www.nowastacjapruszkow.pl

 

 


Biżuteria firmy Apart trafi do Nowej Stacji Pruszków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się