:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C lekkie zachmurzenie

Burmistrz Arkadiusz Kosiński odebrał wyróżnienie w kategorii „Samorząd dobrze zarządzany”

urzędy i administracja , Burmistrz Arkadiusz Kosiński odebrał wyróżnienie kategorii „Samorząd dobrze zarządzany” - zdjęcie, fotografia

Burmistrz Arkadiusz Kosiński odebrał wyróżnienie w kategorii „Samorząd dobrze zarządzany” podczas gali, która odbyła się 14 czerwca 2018 r. w Warszawie.

 

Redakcja Magazynu Gospodarczego FAKTY po raz trzeci wręczała statuetki „Firma Dobrze Zarządzana” dla najlepszych podmiotów gospodarczych i jednostek samorządu terytorialnego w Polsce. Gmina Brwinów zdobyła wyróżnienie w kategorii „Samorząd dobrze zarządzany”. Oprócz Brwinowa wyróżnienia w tej kategorii otrzymali: Gmina Narewka, Gmina Iława, Gmina Wilków, Gmina Zarszyn oraz Miasto Józefów.

– Cieszymy się, że mamy możliwość zaprezentować i docenić ludzi sukcesu, świadomych wartości swojej i swoich współpracowników, mających wizję, umiejących kreować nowe rozwiązania oraz korzystających z doświadczeń innych, ale także mających duże wymagania wobec siebie. Tych, którzy wiedzą, jak powinien wyglądać dobrze prowadzony biznes, dobrze zarządzana spółdzielnia czy jednostka samorządu terytorialnego. Ludzi, którzy mają jasno wytyczony cel i wiedzą, jak go osiągnąć – podsumował Mariusz Gryżewski, redaktor naczelny Magazynu Gospodarczego FAKTY, organizatora gali.


Burmistrz Arkadiusz Kosiński odebrał wyróżnienie w kategorii „Samorząd dobrze zarządzany” komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się