:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

„CO WIESZ O PRUSZKOWIE?” - test wiedzy o Pruszkowie dla dorosłych

Kiedy: 2018-05-19 , godzina: 00:00 | Gdzie: Sala Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruszkowie, przy ulicy Hubala 4.

organizacje pozarządowe , „CO WIESZ PRUSZKOWIE wiedzy Pruszkowie dorosłych - zdjęcie, fotografia

 

Ośrodek Aktywizacji Seniorów „AS” w Pruszkowie wspólnie z Książnicą Pruszkowską oraz pomysłodawczynią testu – Panią Haliną Gniadek zapraszają wszystkich odważnych mieszkańców Pruszkowa i okolic na I Test Wiedzy o Pruszkowie dla Dorosłych „Co wiesz o Pruszkowie?”.

Test odbędzie się 19 maja 2018 r. w gościnnej Sali Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Pruszkowie, przy ulicy Hubala 4.

 

Regulamin I Testu Wiedzy o Pruszkowie dla Dorosłych „Co wiesz o Pruszkowie?”

1. Organizatorem I Testu Wiedzy o Pruszkowie dla Dorosłych „Co wiesz o Pruszkowie?” jest Ośrodek Aktywizacji Seniorów „AS” w Pruszkowie oraz Książnica Pruszkowska. Współorganizatorem jest Szkoła Podstawowa nr 4 im. Jana Pawła II  w Pruszkowie.

2. Zasady uczestnictwa:

a) test przeznaczony jest dla pełnoletnich mieszkańców Pruszkowa;

b) warunkiem uczestnictwa w teście jest rejestracja telefoniczna do 18 maja 2018 r. Osobą przyjmującą zgłoszenia jest pani Halina Gniadek, nr telefonu: 668 523 506;

c) każdej zgłaszającej się osobie zostanie przypisany numer porządkowy, którym będzie posługiwała się komisja konkursowa, by zapewnić anonimowość i obiektywną ocenę uczestników;

d) uczestnicy testu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu dokumentacji i upowszechnienia wyników konkursu (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 z późniejszymi zmianami Dz. U. 133/97). Do publicznej wiadomości zostaną podane jedynie nazwiska laureatów konkursu;

e) uczestnicy testu wyrażają zgodę na zarejestrowanie, utrwalenie oraz rozpowszechnianie swojego wizerunku – w nieograniczonym czasie, w każdej formie – w celu promocji testu.

3. Organizacja testu:

a) test odbędzie się 19 maja 2018 r. o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej nr 4
im. Jana Pawła II w Pruszkowie (ul. Hubala 4);

b) uczestnicy testu są zobowiązani do wcześniejszego przybycia (godzina 11.30);

c) w trakcie rozwiązywania testu uczestnicy nie mogą korzystać z żadnych pomocy naukowych ani urządzeń elektronicznych, a także porozumiewać się pomiędzy sobą;

d) uczestnicy zakreślają jedną z trzech podanych odpowiedzi znakiem X.

e) ogłoszenie wyników odbędzie się tego samego dnia – około godziny 13.30.

4. Organizator przewiduje trzy nagrody rzeczowe – odpowiednio za I, II i III miejsce – które zostaną wręczone w dniu konkursu. Ponadto, każdy z uczestników testu otrzyma na pamiątkę książkę Tadeusza Huberta Jakubowskiego, który może podpisać ją na miejscu.

                                                                                                                                       Halina Gniadek

 

 

 


„CO WIESZ O PRUSZKOWIE?” - test wiedzy o Pruszkowie dla dorosłych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się