:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Coraz bogatsza oferta Nowej Stacji Pruszków

inwestycje, Coraz bogatsza oferta Nowej Stacji Pruszków - zdjęcie, fotografia

Ważnym elementem oferty nowoczesnego centrum handlowo-rozrywkowego są punkty usługowe. Konsumenci, którzy coraz bardziej cenią swój czas i wygodę, oczekują możliwości komfortowego załatwienia różnych spraw w jednym miejscu. Bardzo mocnym atutem galerii handlowych są, w tym przypadku, długie godziny otwarcia i możliwość odwiedzenia punktu usługowego przy okazji wyjścia na zakupy, do restauracji lub do kina. W Nowej Stacji klienci znajdą m.in. dostawców telefonii komórkowej PLAY, PLUS, ORANGE,  biura podróży ITAKA, TUI , RAINBOW TOURS, pralnię 3 BĄBLE, SALON FRYZJERSKI ARKADIUS  i sklep INMEDIO z prasą.

„W procesie komercjalizacji zwróciliśmy uwagę, na zapewnienie naszym klientom dostępu do szeregu różnych usług. Chcemy, aby w czasie pobytu w Nowej Stacji mogli załatwić wiele codziennych spraw, niezależnie od tego czy będzie to wizyta u operatora telefonii komórkowej, planowanie wakacji czy zmiana fryzury.” - mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji – „Stawiamy na różnorodność i jakość, a ofertę usług będziemy jeszcze wzbogacać.”

W Nowej Stacji swoje salony otworzą operatorzy sieci komórkowej: Orange, Plus i Play. Będzie w nich można zamówić usługi, kupić telefon oraz porozmawiać z konsultantem, który z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże dobrać optymalny zestaw planów taryfowych. Na klientów Nowej Stacji czekać będą również trzy renomowane biura podróży: TUI, ITAKA i Rainbow znane z atrakcyjnych ofert wakacyjnych w kraju i zagranicą, dostosowanych do różnych potrzeb. Na miejscu będzie można zapoznać się z ich katalogami, zadać pytania doradcom i znaleźć dla siebie wymarzoną wycieczkę. W dobry humor wprawi z pewnością wizyta w salonie fryzjerskim Arkadius, gdzie będzie można kompleksowo zadbać o włosy, a pralnia 3 Bąble profesjonalnie zajmie się czyszczeniem garderoby. Prasę i inne drobiazgi zaoferuje Inmedio.

www.nowastacjapruszkow.pl


Coraz bogatsza oferta Nowej Stacji Pruszków komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się