:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Dni magii i sztuki w Eko Bezozówce

zdrowie, magii sztuki Bezozówce - zdjęcie, fotografia

15 września: od 10.30 w Kopule Brzozówki wykład: Anna Wołoszyn - KIM JEST SZEPTUCHA? Tematy: Rytuały i modlitwy ochronne, rytuały intencyjne. Co to jest klątwa? Co to jest urok? Rytuał na klątwę, zdejmowanie uroku, rytuał oczyszczający, rytuał zabezpieczający od wrogów, zaszept, zamawianie, magia świec, rytuał oczyszczania jajem, techniki  energetyczne.

Od. 12.00 - rytuały indywidualne w tipi dla osób zainteresowanych.

od 11.00 w plenerze: poznawanie zalet namiotu TIPI. Rozniecanie ognia, malowanie poszycia. Osoby uzdolnione plastycznie mile widziane.

wieczorem: ognisko

 

21 - 23 września - świętujemy Przesilenie jesienne: 

DNI KONOPI. Jej zastosowanie w profilaktyce zdrowia i leczeniu. Jak budować z materiałów konopnych? Gawęda praktyków i odwiedziny na budowie dwóch budynków naturalnych: 35 m2 i ok.150 m2. Konopne dożynki z częścią artystyczną. Degustacje.

Cały weekend: spotkania z Iwoną Kostrzewą –  UZDROWICIELKĄ DUCHOWĄ. Wykłady oraz Indywidualne sesje w Kopule Brzozówki oraz, przy dobrej pogodzie, w Kręgu Kamiennym.     

 

28-29 września: WARSZTATY BUDOWNICTWA NATURALNEGO, szczegóły będą podane na www i fb

 

6 października: WARSZTAT MUZYKOTERAPII i KONCERT-MISTERIUM Tomasza Niewiadomego. Warsztat z Muzykoterapii Organicznej: „Instrumenty archaiczne w terapii i w profilaktyce” - praktyczne zastosowanie dźwięku w harmonii z mapą biolokacji (4 kierunków, żywiołów i wszelkich sił związanych z nimi). Podczas jednodniowego warsztatu uczestnik zaznajamia się z instrumentami (pochodzącymi ze wszystkich kontynentów) i ich podziałem, celowością w praktycznym zastosowaniu, na co dzień. Równolegle w oparciu o wymiar dźwięku zgłębiamy także strukturę własnej osobowości tj. temperament, żywioły czy cechy osobowości.  Dlatego też każdy uczestnik kursu zostanie zaopatrzony w osobista mapę względem, której będzie mógł oprzeć się w zgłębianiu wszelkiej wiedzy na ten temat. Zajęcia odbędą się, przy dobrej pogodzie wśród drzew i po południu na sali. Na zakończenie wieczorne misterium muzyczne. Zapraszamy osoby od 18 lat. Ilość miejsc: 10. Koszt:  170 zł.

7 października - koncert "MUZYKA U ŹRÓDEŁ" - Paweł Listwan - śpiew inspirowany flamenco i  muzyką etniczną wielu krajów.

                                                                               

Na wykłady i koncerty: WSTĄP WOLNY(A)!

pozdrawiamy - Paweł A. Fijałkowski z Przyjaciółmi

 

 

 


Dni magii i sztuki w Eko Bezozówce komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się