:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C pochmurno z przejaśnieniami

Fundacja POD WSPÓLNYM DACHEM organizuje szkolenie dla kobiet po porodzie

inwestycje, Fundacja WSPÓLNYM DACHEM organizuje szkolenie kobiet porodzie - zdjęcie, fotografia

Fundacja POD WSPÓLNYM DACHEM organizuje szkolenie dla kobiet po porodzie. Prosimy o poinformowanie Państwa czytelników o możliwości skorzystania z warsztatów. Udział jest bezpłatny, przedsięwzięcie dofinansowało Starostwo Powiatowe w Pruszkowie.

                                                                         Zapraszamy na warsztaty dla młodych mam!

Urodziłaś dziecko i zastanawiasz się co dalej? Jak uniknąć kolejnej- przynajmniej na razie- nieplanowej ciąży? Zapisz się na nasze szkolenie! Już 22 marca w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie ruszają warsztaty pod nazwą „Powrót płodności po porodzie”. Podczas pięciu kolejnych spotkań młode mamy dowiedzą się jaki wpływ na płodność ma karmienie piersią, czy jedynym „zabezpieczeniem” przed niechcianą ciążą jest antykoncepcja i czy są jakieś alternatywy.   Szkolenie w formie warsztatów i wykładów poprowadzą lekarze, położne i instruktorzy. Wydarzenie organizuje Fundacja POD WSPÓLNYM DACHEM. Wstęp bezpłatny! Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu 697 218 088 Informacje i szczegóły na stronie www.podwspolnymdachem.org

 

Poniżej gotowy tekst do ewentualnego zamieszczenia na Państwa portalu. W załączniku pełna wypowiedź szefowej fundacji, Justyny Witkowskiej. Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami lub relacją z przebiegu warsztatów, prosimy o kontakt. 

 

                                                                        Świadomie i ekologicznie

Dwie kreski na teście ciążowym mogą uszczęśliwić. Ba! Nawet uskrzydlić! Bywa jednak i tak, że ten wynik potrafi naprawdę zaskoczyć i wprawić w osłupienie: „Jak to? Tuż po porodzie i już kolejna ciąża?” A jednak to się zdarza. Podpowiemy jak tego uniknąć – obiecują fachowcy i zapraszają mieszkanki Pruszkowa i okolic na wyjątkowe szkolenie.

Ciąża, poród, połóg a potem pielęgnacja maluszka. Mało kto zakłada, że w tym czasie będzie się starał o kolejne dziecko. Raczej chce kolejną ciążę odłożyć lub w ogóle jej nie planuje. Sposobów jest kilka. Jeden z nich to stosowanie antykoncepcji. Tyle, że nie każda kobieta chce się na to zdecydować i szuka alternatywy.

– Wychodzimy naprzeciw takim potrzebom – mówi Justyna Witkowska z fundacji POD WSPÓLNYM DACHEM.

Organizacja zaprosiła lekarzy, położne i instruktorów do przeprowadzenia szkolenia „Powrót płodności po porodzie”.

- Na pewno jest to propozycja dla kobiet, które chcą żyć zdrowo i ekologicznie. Chcą się dowiedzieć czegoś więcej na temat swojego organizmu, tego co się w nich dzieje. Nauczyć się współpracy z własną fizjologią i naturą – mówi Justyna Witkowska. Szkolenie odbędzie się w Szpitalu Powiatowym w Pruszkowie i jest całkowicie darmowe. Zajęcia będą prowadzone w formie wykładów i warsztatów, tak by panie mogły się czegoś konkretnego nauczyć. Będzie się można na przykład dowiedzieć jak na możliwość zajścia w kolejną ciąże wpływa karmienie piersią i co zmienia wprowadzenie do jadłospisu dziecka dodatkowych pokarmów czy napojów.

- Kładziemy nacisk na to, by kobiety na konkretnych przykładach mogły przećwiczyć różne warianty, tak żeby po tym szkoleniu wyszły z dużą wiedzą na temat swojego organizmu. Zależy nam na tym, by znały swoje ciało i żeby potrafiły ze swoim ciałem współpracować – mówi szefowa Fundacji POD WSPÓLNYM DACHEM.

Szkolenie zakłada 5 spotkań, pierwsze już 22 marca. Więcej szczegółów na stronie www.podwspolnymdachem.org Zapisy pod numerem 697 218 088.

 

 

 

 


Fundacja POD WSPÓLNYM DACHEM organizuje szkolenie dla kobiet po porodzie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się