:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Home&you kolejnym najemcą Nowej Stacji w Pruszkowie

inwestycje, Home&you kolejnym najemcą Nowej Stacji Pruszkowie - zdjęcie, fotografia

W powiecie pruszkowskim i w całym południowo-zachodnim paśmie osiedleńczym aglomeracji warszawskiej dynamicznie rozwija się budownictwo mieszkaniowe. Powstaje wiele nowych domów, a deweloperzy kuszą młode rodziny atrakcyjnymi cenami mieszkań. Dlatego w centrum handlowo-rozrywkowym Nowa Stacja w Pruszkowie ważnym elementem oferty będą sklepy z wyposażeniem wnętrz. Do Jyska i  RTV Euro AGD dołącza kultowa sieć salonów wnętrzarskich - home&you.  

„Bardzo nam zależało, aby wśród naszych najemców znalazły się firmy z interesującymi propozycjami dla domu. Cieszymy się, że na pokładzie Nowej Stacji możemy powitać znaną i lubianą markę home&you, która doskonale komponuje się z naszą wizją zapewnienia klientom kompleksowej oferty handlowej.” - mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji. – „Pracując nad komercjalizacją centrum, bierzemy przede wszystkim pod uwagę oczekiwania przyszłych klientów Nowej Stacji, ponieważ chcemy stworzyć miejsce, które będą często odwiedzać. Zdajemy sobie sprawę, że w okolicy osiedla się wiele osób, więc zadbaliśmy o to, aby w Nowej Stacji znaleźli wszystko czego mogą potrzebować do wyposażenia mieszkania: meble, urządzenia RTV i AGD oraz wspaniałe dodatki, tekstylia i ozdoby“.

Home&you to polska sieć sklepów z wyposażeniem wnętrz. Pierwszy salon z takim szyldem został otwarty 2016 roku. Niespełna cztery lata później marka home&you była już największą, pod względem liczby punktów sprzedaży, siecią sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz w Polsce. Obecnie sieć home&you składa się z ponad 120 przyjaznych klientowi salonów, zlokalizowanych w najbardziej atrakcyjnych centrach handlowych na terenie całego kraju. W home&you można znaleźć tekstylia, ozdoby i różnego rodzaju akcesoria domowe, które pozwalają tworzyć wyjątkową atmosferę poprzez urozmaicenie codzienności drobnymi, świeżymi akcentami. Staranny dobór asortymentu home&you pomaga w komponowaniu stylowych, a także funkcjonalnych aranżacji do salonu, sypialni, kuchni, jadalni oraz łazienki. Salon home&you w Nowej Stacji o powierzchni 346 m2, będzie zlokalizowany na parterze w sąsiedztwie salonu Sinsay.

www.nowastacjapruszkow.pl

 

 


Home&you kolejnym najemcą Nowej Stacji w Pruszkowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się