:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C bezchmurnie

II Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie - ruszyły zapisy

biegi, Królewski Festiwal Biegowy Warszawskim Wilanowie ruszyły zapisy - zdjęcie, fotografia

Warszawa z nową trasą Półmaratonu! Dzielnica Wilanów wraz z Biegaj’MY z DEM’a zaprasza na II Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie, organizowany w ramach Dni Wilanowa 2018. Ruszyły zapisy na www.biegajmyzdema.pl

 

Już po raz drugi DEM’a Promotion Polska wraz Urzędem Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy oraz z Centrum Sportu Wilanów zrealizuje autorski projekt Agencji pt. Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie. W tym roku całkowitą nowością jest Półmaraton organizowany na trasie, w której drzemie ogromny potencjał do bicia życiowych rekordów. Impreza odbędzie się w niedzielę 9 września 2018 roku.

 Biegacze decydujący się na pokonanie najdłuższego dystansu wspomnianego Festiwalu Biegowego, będą musieli przebiec dwa okrążenia po trasie w kształcie przypominającym literę “L”. Starty poszczególnych biegów (półmaraton, 10 km, 5 km) będą zlokalizowane na ul. Przyczółkowej. Meta będzie wspólna dla wszystkich dystansów, włącznie z biegami dla dzieci, zlokalizowana przy terenach zielonych Royal Wilanów.

Trasa jest przyjazna również dla mieszkańców i osób przejezdnych. Dzięki wykorzystaniu jednego pasa jezdni ulic: Przyczółkowej, Drewny, a także nowopowstałej ulicy Korbońskiego i ścieżki rowerowej, przejazd będzie możliwy zarówno z Warszawy do Konstancina (i na odwrót) kierując się w stronę Centrum czy Mokotowa, a także możliwe będzie szybkie połączenie z Ursynowem przez ulicę Gąsek. Miasteczko Wilanów będzie miało umożliwiony wjazd i wyjazd Aleją Rzeczypospolitej, a także przejazd przez Orszady.

Wszystkie atrakcje dla zawodników i kibiców dostępne będą na terenach zielonych Royal Wilanów oraz na plaży Wilanów, gdzie zorganizowane zostaną wieczorne koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej.

W miasteczku biegacza czekać będą strefy relaksu, strefy grilla z posiłkiem regeneracyjnym, a także strefy zabaw dla dzieci. Dostępne będą również stoiska Sponsorów i Partnerów wydarzenia, a także zaangażowanych w imprezę Wystawców.

Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie to idealna propozycja zarówno dla biegaczy indywidualnych, a także dla firm, w których zbudowane są drużyny biegaczy. Piknikowa i przyjazna atmosfera towarzysząca wydarzeniom Biegaj’MY z DEM’a sprzyja integracji zespołu. Obszerna foto i wideo relacja zapewni pamiątkę na wiele lat wraz z dużą dozą pozytywnych wspomnień.

Zeszłoroczna, pierwsza edycja wydarzenia zaledwie w dwa tygodnie przed startem imprezy zgromadziła blisko 900 zawodników, zarówno dorosłych, jak i dzieci. Podczas koncertów organizowanych w ramach Dni Wilanowa było obecnych ponad 6 tysięcy osób.

W tym roku Królewski Festiwal Biegowy Warszawa-Wilanów rusza z zapisami dużo wcześniej, w związku z czym nowa trasa Półmaratonu ma szansę na zainteresowanie wydarzeniem większe grupy biegaczy oraz kibiców. Na zawodników lubiących krótsze dystanse czekać będą biegi na 10 km i 5 km. Warto podkreślić, iż wszystkie trasy posiadać będą atest Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Część zawodników może zastanawiać się, jak wyglądają nagrody oraz pakiety startowe podczas imprez organizowanych w ramach cyklu Biegaj’MY z DEM’a. Obserwując relacje zawodników tegorocznej, czerwcowej imprezy pod nazwą IV Festiwal Biegowy im. Piotra Nurowskiego w Konstancinie-Jeziornie, możemy być pewni, iż ilość i jakość nagród, a także zawartość pakietów startowych będzie obszerna.

Pasjonaci biegacza w tym roku otrzymali przedwczesny prezent na gwiazdkę. Warto spróbować nowego Półmaratonu w Warszawskim Wilanowie oraz samodzielnie poznać jakość organizacyjną ekipy Biegaj’MY z DEM’a. Niezależnie od Waszej decyzji, my już dzisiaj zapraszamy Was na tą imprezę. Wybierzcie dystans - 5 km, 10 km, półmaraton i na mecie cieszcie się super atmosferą. Wiemy jedno, półmaraton na 2-3 tygodnie przed maratonem w Warszawie, to idealny sprawdzian formy, a zaproponowana trasa wyraźnie temu sprzyja.

Do zobaczenia 9 września 2018 roku na II Królewskim Festiwalu Biegowym Warszawa-Wilanów, a takze 22 września 2018 roku na III Światowym Biegu na Kopiec Powstania Warszawskiego im. Jerzego Róży,.

 

Rejestracja: http://www.biegajmyzdema.pl/index.php/festiwal-biegowy-warszawa-wilanow/

Fanpage: https://www.facebook.com/biegajmyzdema

Instagram:  https://www.instagram.com/biegajmyzdema/


II Królewski Festiwal Biegowy w Warszawskim Wilanowie - ruszyły zapisy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się