:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Jeszcze dwie sesje RM w Pruszkowie. Obie w odstępie dwóch dni

Kiedy: 2014-11-06 , godzina: 17:00 | Gdzie: sala 21 UM w Pruszkowie, ul.J.Kraszewskiego 14/16

  • Fotka nr 0 z 2
  • Fotka nr 1 z 2

Radę Miejską w Pruszkowie czekają pracowite dni. We wtorek (4 listopada) i w czwartek (6 listopada) radni zbiorą się na dwóch kolejnych sesjach. W środę między sesjami Prezydent zainauguruje budowę Centrum Dziedzictwa Kulturowego, co będzie tematem sesji czwartkowej.

Pierwsza zwołana została w trybie tzw. nadzwyczajnym na wniosek Prezydenta Jana Starzyńskiego, druga, w trybie zwykłaym, na wniosek grupy radnych: W.Gawkowskiego, A.Wróblewskiego, S.Fabijaniaka, K.Mazura, H.Ginek-Uszyńskiej, M.Deptuszewskiego i A.Hejnowicz. Co ciekawe, wnioesk o zwołanie tej drugiej sesji wpłynął...wcześniej niż wniosek prezydencki. Oba dotyczą zresztą różnych spraw. Radni domagają się informacji ws. rozpoczęcia prac związanych z Centrum Dziedzictwa Kulturowego i chcą, by RM przyjęła apel w tej sprawie do Prezydenta. J.Starzyński zaś wnosi o podjęcie kilku uchwał, m.in. w sprawie zmian w budżecie,2014 i WPF, nazwania placu przy ul.Stalowej, ustalenia wzoru deklaracji ws. odbioru odpadów komunalnych i przyjęcia programu współpracy z organizacjami pozarządowymi.

Jeszcze dwie sesje RM w Pruszkowie. Obie w odstępie dwóch dni komentarze opinie

  • gość 2014-11-04 20:04:25

    Oby w przyszłej radzie było jak najwięcej samorządowców z MWS!

Dodajesz jako: Zaloguj się