:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Koleje Mazowieckie wspierają młodych zdolnych

komunikacja, Koleje Mazowieckie wspierają młodych zdolnych - zdjęcie, fotografia

Koleje Mazowieckie są partnerem Gali Finałowej V Festiwalu Teatrów Młodzieżowych na Mazowszu. Wydarzenie będzie mieć miejsce 19 grudnia, kiedy to na deskach Dużej Sceny Teatru Polskiego zaprezentowany zostanie spektakl głównego laureata konkursu oraz fragmenty spektakli zakwalifikowanych do jego drugiego etapu.

Organizatorem Festiwalu Teatrów Młodzieżowych na Mazowszu „American Dream” jest Teatr Polski im. Arnolda Szyfmana w Warszawie oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego. Piąta edycja jest kontynuacją cieszącego się  popularnością i prestiżem konkursu. W jego pierwszym etapie oceniano nadesłane przez młodzież gimnazjalną i ponadgimnazjalną spektakle, w drugim - Komisja obejrzała pięć najlepszych spektakli i wyłoniła głównego laureata. Przedstawienia będzie można obejrzeć podczas Gali Finałowej w reżyserii Andrzeja Seweryna, dyrektora Teatru Polskiego.

Festiwal odbywa się pod honorowym patronatem marszałka województwa mazowieckiego, Adama Struzika, oraz Andrzeja Seweryna.


Koleje Mazowieckie wspierają młodych zdolnych komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się