:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Koleje Mazowieckie - Ekokreatywna Warszawa

komunikacja, Koleje Mazowieckie Ekokreatywna Warszawa - zdjęcie, fotografia

W najbliższy weekend organizatorzy i partnerzy projektu pn. Ekokreatywna Warszawa będą mówić o tym, jak być eko w różnych dziedzinach życia, m.in. w kontekście korzystania z transportu zbiorowego. Koleje Mazowieckie są partnerem merytorycznym wydarzenia.

Ekokreatywna Warszawa to, jak mówią o projekcie organizatorzy „wielkie święto ekologii, zrównoważonej konsumpcji, ochrony czystego powietrza, recyklingu, upcyklingu oraz rękodzieła 
i designu”. Stąd w programie nie zabraknie różnego rodzaju warsztatów i prelekcji poświęconych rozsądnemu korzystaniu z surowców naturalnych czy też zdrowemu trybowi życia. W programie jest m.in. związana z transportem publicznym gra miejska, zbiórka elektroodpadów czy kiermasz rękodzieła. Weekend poświęcony ekologii jest jednocześnie początkiem obchodów Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

Szczegółowe informacje na stronie ekokreatywna.warszawa.pl

Do zobaczenia w Hali Zajezdni Autobusowej przy ul. Włościańskiej 52 w Warszawie!


Koleje Mazowieckie - Ekokreatywna Warszawa komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się