:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wspólnie Pruszków Rozwijamy 14.09.2018 r.

Paweł Makuch kandytat na prezydenta Pruszkowa z ramienia KW WPR

W dniu 14 września 2018r. przy ulicy Hubala 5 w Pruszkowie o godz.19.00 odbyła się Konwencja wyborcza KW Wspólnie Pruszków Rozwijamy. Kandydat na prezydenta miasta Pruszkowa z ramienia KW WPR Paweł Makuch przywitał zaproszonych kandydatów do Rady Miasta Pruszkowa do czterech okręgów wyborczych  oraz zaproszonych mieszkańców Pruszkowa. Kandydat na prezydenta miasta Pruszkowa Paweł Makuch w kilku zdaniach przedstawił krótki program kampanii wyborczej WPR, którego realizacja   koncentrować się będzie na czterech filarach tj. 

1.Transport 
2.Edukacja 
3.Rozwój 
4. Ekologia

w szczególności na:

- dalszym dynamicznym rozwoju gospodarczym  i ekologicznym miasta Pruszkowa

- zrównoważonym rozwojem zaniedbanych dzielnic miasta Pruszkowa tj. Żbików, Bąki ,Gąsin oraz Pażniew.

-poprawie życia i bezpieczeństwa mieszkańców.

Przedstawiony w/w plan wyborczy KWWPR oparty jest na  nowoczesności i stu letniej tradycji miasta Pruszkowa ,a hasłem wyborczym „Dla dobra Pruszkowa”

W dalszej części Konwencji wyborczej WPR leader WPR Paweł Makuch przedstawił kandydatury na Radnych Miasta Pruszkowa w poszczególnych okręgach wyborczych oraz Stowarzyszenie „Moja Ostoja”

Okręg Wyborczy nr.1

1.Natalia Justyna Siatecka ,2.Marta Jasińska,3.Paulina Wiktoria Grubek,4.Adrian Zatoń,5.Bożena Okuń,6.Mariusz Grzegorz Wrzesiński  ,7.Tomasz Kuleczka.                                                                                                                                                  

Okręg wyborczy  nr. 2 

1.Roman Jakub Kotelecki ,2.Grzegorz Podgórski  ,3.Marta Magdalena Moszczyńska,4. Iwona Anna Paradowska-Syga, 5.Piotr Stefanoff,6.Rafał Michał Szyndler,7.Patryk Zatoń,8.Renata Sołtysiak 

Okręg wyborczy nr.3 

1.Paweł Stanisław Makuch ,2.Grzegorz Jan Szachogłuchowicz, 3.Tomasz Sławomir Siwiński,4.Krzysztof Paweł Pykało, 5 .Izabela Elżbieta Wierzbowska,6. Wiesława Danuta Zaśko, 7.Ewelina Magnuska ,8.Rafał Antoni Halik.                                                                                                                                                                        

Okręg wyborczy nr.4

1.Eliza Agnieszka Kurzela, 2.Michał Brzeziński, 3.Rafał Mikołaj Soja,4.RobertAleksander Sychowicz-Korzeń ,5.Kamil Michał Reszka, 6.Anna Wasilewska, 7.Sylwia Ewa Magnuszewska

Po zakończonej prezentacji kandydatów do Rady Miasta Pruszkowa dalsza dyskusją  nad programem wyborczym WPR odbywała się już w pod grupach kuluarowych.

Tekst & foto - Redakcja Głosu Pruszkowa

 


Konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wspólnie Pruszków Rozwijamy 14.09.2018 r. komentarze opinie

  • Synio - niezalogowany 2018-09-15 15:47:18

    Proszę o sprostowanie: Parzniew to nie jest część Pruszkowa. Leży on w gminie Brwinów. A z tego co słyszałem, Paweł Maluch nie mówił o chęci poszerzenia granic miasta...

Dodajesz jako: Zaloguj się