:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Konwencja Wyborcza Komitetu Wyborczego Wspólnie Pruszków Rozwijamy

urzędy i administracja , Konwencja Wyborcza Komitetu Wyborczego Wspólnie Pruszków Rozwijamy - zdjęcie, fotografia

PRO BONO PRUSZKÓW DLA DOBRA PRUSZKOWA
W piątek 14 września br. w sali PSM przy ulicy Hubala 5 w Pruszkowie odbyła się konwencja wyborcza Komitetu Wyborczego Wspólnie Pruszków Rozwijamy. Było to PIERWSZE tego typu wydarzenie na terenie Pruszkowa, na którym członkowie KW WPR przywitali się z mieszkańcami swojego miasta, rozpoczynając jednocześnie kampanię wyborczą.
Prowadząca konwencję przybliżyła informacje na temat Komitetu Wyborczego Wspólnie Pruszków Rozwijamy oraz jego współzałożyciela, pełnomocnika wyborczego, pana Pawła Makucha. 
Paweł Makuch przez następne trzy kwadranse wyjaśniał założenia Komitetu, motywy jego powstania, a także program KW WPR, który nazwał planem. Plan podzielony na cztery główne filary, uzupełniony podpunktami dotyczył Transportu, Edukacji, Ekologii, Rozwoju i okazał się klarowny,  dopracowany w szczegółach, a co najważniejsze realnie możliwy do zrealizowania w najbliższej przyszłości. Wypowiedź Pana Makucha słuchana była w absolutnej ciszy i skupieniu, co dobrze świadczy zarówno o zgromadzonych bardzo licznie mieszkańcach naszego miasta, jak i o charyzmie i zdolnościach przywódczych lidera komitetu. 
Kolejnym mówcą był Jakub Kotelecki ze Stowarzyszenia Moja Ostoja. Przedstawiciele tego Stowarzyszenia znaleźli się jako kandydaci na radnych na listach KW WPR.  Pod koniec konwencji zaprezentowane zostały listy kandydatów KW WPR do Rady Miasta Pruszkowa. O poparcie mieszkańców Pruszkowa zabiegać będzie 31 kandydatów w IV okręgach wyborczych.  Po wystąpieniach przez kolejne dwie godziny trwały rozmowy pana Pawła Makucha i kandydatów z zebranymi na konwencji mieszkańcami Pruszkowa, wyjaśnianie niezrozumiałych spraw, odpowiadanie na szereg dociekliwych pytań nurtujących mieszkańców. 
Wszyscy obecni na konwencji otrzymali  przygotowane  przez KW Wspólnie Pruszków Rozwijamy materiały. W trakcie trwania konwencji na fortepianie grał uczeń I klasy liceum imienia Tomasza Zana w Pruszkowie Krzysztof Domina, miłymi dla ucha dźwiękami podkreślając rangę wydarzenia.
Ludzie związani z KW WPR i MOJA OSTOJA zaprezentowali nowatorskie spojrzenie na Pruszków i jego wizerunek w przyszłości. Jednym  słowem – powiało nowym. Po konwencji, stanowiącej rozpoczęcie kampanii wyborczej KW Wspólnie Pruszków Rozwijamy, nadchodzi czas na spotkania z mieszkańcami, debaty, rozmowy, odpowiedzi na pytania. 
Już po konwencji, dnia 20 września br. pełnomocnik wyborczy komitetu Pan Paweł Makuch został zarejestrowany jako kandydat na Prezydenta Miasta Pruszkowa. 
Redakcja


Konwencja Wyborcza Komitetu Wyborczego Wspólnie Pruszków Rozwijamy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się