:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C pochmurno z przejaśnieniami

Mega tydzień w Pruszkowie - Mirosław Kolczyk „Kolah”, KONCERT ARCI-ego, Michał Rassek

Kiedy: 2018-08-20 , godzina: 19:00 | Gdzie: Pruszków ul. Niecała 5 II piętro

koncerty, tydzień Pruszkowie Mirosław Kolczyk „Kolah” KONCERT Michał Rassek - zdjęcie, fotografia

W dniach 20 -26 sierpnia odbędzie się w Pruszkowie MEGA TYDZIEŃ  impreza kulturalna, której głównym patronem jest pruszkowski Kościół "El Shaddai" (parafia Kościoła Bożego w Polsce). Każdego dnia odbywać się będą liczne występy uliczne, gry i zabawy dla dzieci i ich opiekunów (w godz. 11 - 13.30 na terenie Parku Kościuszki), a po południu - mini koncerty plenerowe, dramy, pantomimy. W godzinach wieczornych w sali na ul. Niecałej 5 koncerty, klub dyskusyjny, pokazy filmów i wiele innych atrakcji.

Na szczególną uwagę zasługują koncerty, z których każdy różni się swoim stylem muzycznym, tak by każdy zainteresowany mógł znaleźć coś dla siebie:

20 SIERPNIA  (poniedziałek) godz. 19  ul. Niecała 5 II piętro, Pruszków KONCERT  Mirosława "Koli" Kolczyka - rap

Mirosław Kolczyk „Kolah” – swoją przygodę z muzyką rap  rozpoczął w drugiej połowie lat 90-siątych. Debiutował na Hip Hop Day. Nagrał dwa albumy z zespołem Royal Rap, solowy album „Powrót do korzeni”, a obecnie przygotowuje materiał do swojej drugiej solowej płyty, której zapowiedzią jest wydany w 2017 roku maksi singiel. Przez kilka ostatnich lat gościnnie nagrywał z czołowym polskim zespołem muzyki CCM -  TGD. Koncertuje w kraju i za granicą w tym we Francji, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii, Czechach. Świadectwo swojego życia, w którym został uwolniony od nałogów prezentował w wielu stacjach telewizyjnych w tym w popularnym talk show Ewy Drzyzgi w TVN.  Od ponad 10 lat związany jest też z profilaktyką uzależnień współpracując  z wieloma organizacjami społecznymi. 

 

23 SIERPNIA (czwartek) godz. 19 ul. Niecała 5 II piętro, Pruszków KONCERT ARCI-ego  reagge&dance&funky

Arci – a właściwie Artaszes Bajoran urodził się w Armenii, w Polsce mieszka od lat 90-siątych. Działa na scenie rap i reggae. Na swoim koncie oprócz setek koncertów (w tym też w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i innych krajach), festiwali (w tym wielotysięczny Slot Art Festival) ma także trzy autorskie albumy CD.  (nie licząc tzw. wydawnictw podziemnych). Ostatnia płyta „Mam powód” miała już międzynarodowy charakter, wystąpili na niej artyści z Afryki i Kostaryki. Obecnie przygotowuje swój kolejny czwarty album. Jego występy niosą zawsze pozytywny ładunek energii i dużo radości. Na każdym koncercie widać jego ormiański temperament. Wiele jego utworów rozprawia się z popularnymi mitami na temat braku szkodliwości brania narkotyków  i z fałszywą modą na branie. Sam też często dzieli się jak wydostał się z sideł nałogu.

 

24 SIERPNIA (piątek) godz. 19  ul. Niecała 5 II piętro, Pruszków KONCERT MICHAŁA RASSKA - praise&worship&gospel music

Michał Rassek - to młody artysta współczesnej sceny muzyki CCM z Poznania. W 2014 roku ukazała się jego debiutancka płyta " Nie musisz się bać" która została niezwykle ciepło przyjęta przez fanów muzyki uwielbieniowej w Polsce. Obecnie kończy pracę nad swoją drugą płytą "The Heart", która praktycznie w całości będzie nagrana w języku angielskim; jedyną kompozycją po polsku jest "Królestwo".  Michał sam pisze piosenki i gra na gitarze. W swojej twórczości łączy nastrojowe brzmienie gitary akustycznej z rockiem. Jest laureatem Międzynarodowego Konkursu Muzycznego Non Stop CCM, a w 2016 roku został okrzyknięty największym odkryciem muzyki CCM w Polsce.

 


Mega tydzień w Pruszkowie - Mirosław Kolczyk „Kolah”, KONCERT ARCI-ego, Michał Rassek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się