:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

MOK Pruszków zaprasza na koncert zespołu Warszawska Orkiestra Sentymentalna

Kiedy: 2018-04-08 , godzina: 16:00 | Gdzie: Miejski Ośrodek Kultury, ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5

koncerty, Pruszków zaprasza koncert zespołu Warszawska Orkiestra Sentymentalna - zdjęcie, fotografia

 

MOK Pruszków  zaprasza na koncert zespołu Warszawska Orkiestra Sentymentalna, w wykonaniu którego usłyszymy piosenki z czasu Odzyskania Niepodległości i Dwudziestolecia Międzywojennego. Będzie to jedno z wielu wydarzeń organizowanych w Pruszkowie w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości kalendarz wydarzeń.

Koncert organizuje instytucja miasta Pruszkowa - Miejski Ośrodek Kultury, ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5, w niedzielę 8 kwietnia, o godzinie 16.00.

Wstęp wolny!

Warszawska Orkiestra Sentymentalna to zespół, który sięga do korzeni polskiej przedwojennej sceny muzycznej. Grupa wykonuje utwory z repertuaru Adama Astona, Wiery Gran, Mieczysława Fogga i innych gwiazd teatralnych, kabaretowych czy filmowych. Kontynuuje tradycję rewiowych wykonań utworów tanecznych i sentymentalnych, zachowując naturalny i ponadczasowy czar tych piosenek, a jednocześnie dodaje im odrobinę współczesnej wrażliwości muzycznej.

Miejski Ośrodek Kultury im. A. Kamińskiego,
ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 5, Pruszków,
tel.: (22) 728 39 40, 42, 44,
www.mok-kamyk.pl


MOK Pruszków zaprasza na koncert zespołu Warszawska Orkiestra Sentymentalna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się