:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego

Kiedy: 2018-09-08 , godzina: 16:30 | Gdzie: Młodzieżowy Dom Kultury w Pruszkowie oraz Park w Nadarzynie

edukacja, Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego do wzięcia udziału w ogólnopolskim wydarzeniu, jakim jest Narodowe Czytanie pod patronatem honorowym Pary Prezydenckiej. W tym roku podczas Narodowego Czytania będziemy wsłuchiwać się w treść „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego. W naszym Powiecie wspólne czytanie zaplanowano w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie (ul. Kościuszki 41) w sobotę 8 września o godzinie 18:00.

Tegoroczny wybór powieści Stefana Żeromskiego zachęca nas wszystkich do zastanowienia się w tym wyjątkowym roku Stulecia Niepodległości nad koncepcją budowy naszej Ojczyzny dla przyszłych pokoleń. Zachęcam wszystkich mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego do wzięcia udziału w Narodowym Czytaniu, niech to będzie okazja do wspaniałej międzypokoleniowej dyskusji” – mówi Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś.

 

W programie Narodowego Czytania w Młodzieżowym Domu Kultury w Pruszkowie zaplanowano o godzinie 16:30 warsztaty dla młodzieży pt. „Obywatel – kto to taki?” (rejestracja na www.mdkpruszkow.evenea.pl) oraz wspólne czytanie „Przedwiośnia” o godz. 18:00. Podczas wydarzenia odbędzie się również projekcja filmu stworzonego na podstawie powieści Stefana Żeromskiego (w reżyserii Filipa Bajona).


Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się