:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

Nie chciała żyć, rzuciła się pod kolejkę WKD

wypadki drogowe, chciała żyć rzuciła kolejkę - zdjęcie, fotografia 

W czwartek 30 czerwca około godz. 9.30 42-letnia kobieta została potrącona przez kolejkę WKD. Jak informuje przewoźnik, była to próba samobójcza.


Do zdarzenia doszło na stacji w Tworkach. Mimo sygnałów dźwiękowych wydawanych przez maszynistę i prób hamowania, 42-letnia kobieta została potrącona przez pociąg WKD. Została przewieziona helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do warszawskiego szpitala na ul. Szaserów. Jej stan jest określany jako ciężki.


Na stacji w Tworkach pojawili się policjanci. – Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca, żeby bez przeszkód mogło pracować pogotowie. Poza tym ustalaliśmy okoliczności sprawy. Teraz śledztwo prawdopodobnie będzie prowadzone przez prokuraturę – mówi rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie asp. Karolina Kańka.


W związku z wypadkiem podróżni musieli liczyć się z utrudnieniami. Wstrzymany został ruch pociągów na torze nr 1. Kolejki w obu kierunkach poruszały się po torze nr 2. Ruch dwutorowy został przywrócony przed godz. 11.00.

Nie chciała żyć, rzuciła się pod kolejkę WKD komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się