:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Nowa Stacja Pruszków - Douglas otworzy swoją perfumerię

inwestycje, Stacja Pruszków Douglas otworzy swoją perfumerię - zdjęcie, fotografia

Sukces nie jest dziełem przypadku. Kompetencje, jakość i lojalność wobec klienta stały się podwaliną sukcesu firmy Douglas, lidera rynku perfumerii w Europie. W ponad 1.000 placówkach w Niemczech i na całym kontynencie pracownicy Douglas starają się zawsze spełniać życzenia klientów. Już wkrótce będą się mogli o tym przekonać klienci centrum handlowo-rozrywkowego Nowa Stacja w Pruszkowie, gdzie Douglas otworzy swoją perfumerię. Salon Douglas będzie miał 265 m2 i zostanie zlokalizowany na parterze obok salonu Vision Express.

„Douglas jest wiodącym europejskim specjalistą w zakresie sprzedaży detalicznej selektywnych produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Zależało nam, aby w ofercie Nowej Stacji znalazły się eleganckie perfumy i najwyższej jakości kosmetyki,  które są poszukiwane przez wielu klientów, a często stanowią wymarzony prezent.” – zaznacza Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji – „Jest nam niezmiernie miło, że naszą ofertę pielęgnacyjną uzupełni marka Douglas, która razem ze sklepem Rossmann zapewni naszym gościom dostęp do pełnej palety kosmetyków z każdej półki cenowej..”

Historia marki Douglas sięga 1821 roku, gdy przybyły ze Szkocji mydlarz John Sharp otworzył w Hamburgu fabrykę artykułów kosmetycznych. Jego produkty z zaskakującą szybkością zyskały uznanie mieszkańców oraz zdobywały kolejne nagrody i odznaczenia. W roku 1851, dzięki międzynarodowej wystawie mydeł w Londynie, manufaktura Sharpa zyskała światową popularność. Po śmierci założyciela fabrykę otrzymali jego synowie i nadali firmie nazwę J.S. Douglas Söhne. W 1910 roku licencję na nazwę Douglas przejęły siostry Anna i Maria Carstens i otworzyły pierwszą perfumerię. W roku 1969 perfumerie Douglas przejął dr Jörn Kreke i rozpoczął europejską ekspansję. Dziś sieć Douglas znakomicie się rozwija stawiając przede wszystkim na zadowolenie konsumentów. Koncentruje się na doradztwie i serwisie, aby wychodzić naprzeciw życzeniom klientów, zdobywać ich zaufanie i upiększać ich życie: dzień po dniu. 

www.nowastacjapruszkow.pl


Nowa Stacja Pruszków - Douglas otworzy swoją perfumerię komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się