:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  4°C bezchmurnie

Nowa Stacja Pruszków - salon z biżuterią Briju kolejnym najemcą

inwestycje, Stacja Pruszków salon biżuterią Briju kolejnym najemcą - zdjęcie, fotografia

Salon z biżuterią Briju kolejnym najemcą Nowej Stacji w Pruszkowie
 

Nowa Stacja w Pruszkowie, która zostanie otwarta pod koniec października b.r., będzie nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym, z bogatą ofertą produktów i usług. Deweloper, firma ECC Real Estate, kompletując najemców dąży do zapewnienia szerokiego wyboru towarów z każdej branży, m.in. jubilerskiej. Już dziś wiadomo, że grono najemców Nowej Stacji wzmocni marka Briju, dobrze znana wielbicielkom eleganckiej, ręcznie produkowanej biżuterii. W salonie Briju będzie można kupić pierścionki, bransoletki, naszyjniki czy kolczyki wykonane z różnych surowców, w tym srebra i złota oraz kamieni szlachetnych. Briju to rodzinna polska firma założona w 1920 roku przez Jana Piotrowskiego. Swoje salony otwiera w renomowanych galeriach handlowych, zwracając uwagę na potencjał zakupowy w okolicy. Oprócz biżuterii sprzedają także zegarki, m.in takich marek Doxa, Citizen, Tommy Hilfinger, Skagen czy Ice Watch.

 

„Ofertę Nowej Stacji komponujemy zgodnie z ideą „wszystko w jednym miejscu”. Wybieramy znane i lubiane marki, kierując się oczekiwaniami przyszłych klientów, które poznaliśmy podczas badań przeprowadzonych na nasze zlecenie przez Millward Brown.” - mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji – „Cieszymy się niezmiernie, że kolejnym najemcą zostało Briju, firma z ogromnymi, prawie stuletnimi tradycjami. W jej salonach będzie można kupić biżuterię na każdą okazję, a także znaleźć wymarzony prezent dla bliskiej osoby. Wraz z firmą YES, Swiss oraz Time Trend zapewnią naszym klientom naprawdę bogaty asortyment ozdób i zegarków.”

Proces przygotowywania kolekcji Briju jest bardzo staranny. Każdy nowy wzór zaczyna swoje życie od projektu. Wszystkie pomysły zostają przelane na papier i zostają przeanalizowane w szerokim gronie, a te najbardziej obiecujące są wizualizowane przy wykorzystaniu programów trójwymiarowych. Na tym etapie dopracowywane są detale, a wymiana pomysłów między projektantami i złotnikami pozwala na połączenie sztuki i technologii. W efekcie powstają ponadczasowe wzory, które sprawiają, że każda osoba nosząca biżuterię tej marki czuje się wyjątkowo.

Salon Birju, o powierzchni 70 m2, będzie można znaleźć na parterze Nowej Stacji, niedaleko salonów Sinsay i Reserved

Kompleksowa oferta handlowa i najwyższej jakości rozrywka

Nowa Stacja, która powstaje w Pruszkowie, niedaleko dworca PKP i wielu osiedli mieszkaniowych, będzie pierwszym pełnowymiarowym centrum handlowo-rozrywkowym w całym południowo-zachodnim paśmie osiedleńczym aglomeracji warszawskiej. Region ten charakteryzuje się wysoką siłą nabywczą mieszkańców. Wg. raportu GFK „Purchasing Power Europe 2016” pod tym względem powiat pruszkowski zajmuje 5. miejsce w Polsce, wyprzedzając takie miasta jak Kraków, Poznań, Wrocław czy Gdańsk. Szacuje się, że catchment area Nowej Stacji wynosi 350.00 osób, z czego większość stanowią rodziny z dziećmi. Do tej pory mieszkańcy regionu byli zmuszeni do korzystania z oddalonych od ich domu galerii warszawskich. Od października 2018 roku będą mogli spotkać się ze znajomymi, pójść na zakupy, załatwić wiele spraw w Nowej Stacji, do której dotrą komfortowo zarówno środkami komunikacji miejskiej czy koleją, jak i samochodem. Magnesem, zachęcającym do częstszych wizyt będzie kompleksowa oferta handlowa i rozbudowana część rozrywkowo-sportowo-edukacyjna. Oprócz 7-salowego Multikina i dużego klubu fitness Zdrofit powstanie tam również nowoczesna sala zabaw Fikołki z pracowniami do zajęć dydaktycznych. Zadbano także o zróżnicowaną ofertę gastronomiczną. W  wygodnej strefie restauracyjnej będzie można wygodnie usiąść, aby zjeść, odpocząć czy porozmawiać z przyjaciółmi.  Samo centrum zalicza się do kategorii obiektów kompaktowych z logicznie zaplanowanymi ciągami zakupowymi. Na powierzchni 27.000 m2 znajdzie się miejsce dla 120 lokali handlowych i usługowych. Proces komercjalizacji prowadzi firma Aspenn.

 

www.nowastacjapruszkow.pl


Nowa Stacja Pruszków - salon z biżuterią Briju kolejnym najemcą komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się