:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Nowa Stacja w Pruszkowie wzbogaci się o nową markę

inwestycje, Stacja Pruszkowie wzbogaci nową markę - zdjęcie, fotografia

Centrum handlowo-rozrywkowe Nowa Stacja w Pruszkowie, które zostanie otwarte pod koniec października br., zapewni klientom wygodny dostęp do sklepów, usług i rozrywki. Najemcy dobierani są starannie, zgodnie z koncepcją „wszystko w jednym miejscu”. Ważnym elementem oferty będą atrakcyjne propozycje modowe dla różnych grup odbiorców. Postawiono na znane i lubiane marki, cieszące się szeroką rzeszą zwolenników. Kolejną firmą, która dołączyła do grona najemców Nowej Stacji jest europejska sieć Orsay, zawdzięczająca swój sukces skoncentrowaniu się na modnych i korzystnych cenowo strojach dla kobiet, dopasowanych do każdego stylu i osobowości.

 

„Cieszę się, że dołącza do nas marka Orsay z bogatą ofertą modnych ubrań i akcesoriów.” - mówi Maciej Krzewiński COO i Członek Zarządu firmy ECC Real Estate, dewelopera Nowej Stacji – „W procesie komercjalizacji koncentrujemy się na zapewnieniu kompleksowej oferty produktów i usług, tak aby nasi klienci w Nowej Stacji znaleźli wszystko czego potrzebują, a po udanych zakupach mieli wiele możliwości miłego spędzenia czasu z rodziną czy przyjaciółmi.”

 

Marka Orsay powstała w 1975 roku w Niemczech. Od początku przyświecała jej idea, aby wszystkie kobiety mogły sobie pozwolić na wyrażenie swojej kobiecości poprzez indywidualny ubiór. Stąd szczególny nacisk na kolekcje zgodne z najnowszymi trendami, różnorodne style i korzystne ceny. W sklepach Orsay obok kobiecych sukienek można znaleźć także bluzki, spodnie, spódniczki, buty, torebki idealne na każdą okazję - do pracy, na randkę lub na co dzień. Ubrania Orsay są adresowane do nowoczesnych i świadomych kobiet, które chcą się ubierać według własnego gustu i stylu, elegancko, kobieco i zawsze modnie. Zwrócono także uwagę na zapewnienie przyjemnej atmosfery w firmowych salonach, którą zapewniają: kompetentna porada, przejrzysta prezentacja towarów, ciekawy design oraz inspirujące wystawy. Nic dziwnego, że Orsay szybko zyskał dużą popularność i sieć obecnie działa już w 30 krajach, w tym od 1997 roku w Polsce. W Nowej Stacji salon Orsay zostanie zlokalizowany na parterze i będzie miał 216m2.

 

www.nowastacjapruszkow.pl

 

 


Nowa Stacja w Pruszkowie wzbogaci się o nową markę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się