:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Otwarcie peronu PKP w Pruszkowie

inwestycje, Otwarcie peronu Pruszkowie - zdjęcie, fotografia

Foto - Tomasz Malczyk

Szanowni mieszkańcy, w związku z przywróceniem 24 września 2018 r. ruchu pociągów na linii Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Włochy, Polskie Koleje Państwowe S.A. zdecydowały o otwarciu również peronu w Pruszkowie.

Aktualny rozkład  - Szybka Kolej Miejska w Warszawie
Aktualny rozkład - Koleje Mazowieckie

Prezydent Jan Starzyński wystąpił z pismem do PKP S.A. - realizatora remontu linii kolejowej. Zażądał od inwestora widocznego oznaczenia wejścia na peron, przesunięcia szlabanu zabezpieczającego przejście przez tory, aby nie blokował wejścia na peron, należytego zabezpieczenia i oznakowania zwężonego peronu.

Jednocześnie informujemy, że na wniosek Prezydenta została utrzymana komunikacja zastępcza. Szczegółowe informacje na temat linii autobusowych:
ZP – kursuje bez zmian
ZW – kursuje do Piastowa
ZR – kursuje na linii PKP Pruszków – PKP Piastów
ZG – linia zlikwidowana
ZB – linia zlikwidowana
ZM – linia zlikwidowana

W związku z nieprawidłowym zabezpieczeniem terenu dworca PKP Pruszków, mając na uwadze bezpieczeństwo podróżujących, zachęcamy do korzystania z komunikacji zastępczej.

Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres: [email protected]
bądź bezpośrednio do Rzecznika Prasowego Polskich Linii Kolejowych S.A.:
(22) 473-30-02

 

 

 

 


Otwarcie peronu PKP w Pruszkowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się