:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  -6°C bezchmurnie

Planowane wyłączenia prądu - rejon energetyczny Pruszków

powiat , Planowane wyłączenia prądu rejon energetyczny Pruszków - zdjęcie, fotografia

2018-02-26 09:00 2018-02-26 14:00 5 Wyględy
  • ul. Leśna
01-1641 Wyględy Leśna obwód 5
2018-02-26 10:30 2018-02-26 13:00 2 Piastów
  • ul. Warszawska 43
01-1908 (PIASTÓW WOJSKA POLSKIEGO)
Pawilony ,Przedszkole ,Apteki
2018-02-26 11:00 2018-02-26 13:00 2 Latchorzew
  • ul. mjr. Jacka Decowskiego
  • ul. Hubala Dobrzańskiego od nr 81 do 115
  • ul. Romana Kobendzy od Armii Poznań do H. Dobrzańskiego
01-0645 (LATCHORZEW 3)
2018-02-26 14:00 2018-02-26 16:00 2 Leszno
  • ul. Krótka
  • ul. Strażacka
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Murarska
  • ul. Błońska
  • ul. Szkolna
  • ul. Sochaczewska
01-0654 (LESZNO SZKOLNA STRAŻACKA)
2018-02-26 15:00 2018-02-26 17:30 2 Piastów
  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego 1,2,3,4,6,8
  • ul. Stanisława Moniuszki 1
  • ul. Karola Namysłowskiego
  • ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3,5,7,9,11,13,36,38,44,46,
  • ul. Bohaterów Wolności 28,29a,29,30,34,34a,35,36,36a,37,38,38a,39,40,42,44
  • ul. Tadeusza Kościuszki 8,9,10,10a,11,11a,
  • ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 1a,2a,3a,3,6a,
01-1419 (PIASTÓW TECHNIKUM)
2018-02-27 08:00 2018-02-27 10:00 2 Pruszków
  • ul. Krakusa
  • ul. Daleka
  • ul. Górska
  • ul. Spacerowa
  • ul. Feliksa Kaczanowskiego
01-0759 (PRUSZKÓW KRAKUSA 1)
2018-02-27 10:30 2018-02-27 13:00 2 Piastów
  • ul. Piotra Wysockiego 8
01-0454 (PIASTÓW OS. DĄBROWSKIEGO 7)
2018-02-27 11:00 2018-02-27 13:00 2 Pruszków
  • al. Jerozolimskie od nr 425 do nr 455
  • ul. Wiejska od nr 1 i 4 do nr 19 i 8a,
01-1162 (PRUSZKÓW WIEJSKA)
P.P.H.U. Iveria Al. Jerozolimskie 439 , Koelner S.A. Al. Jerozolimskie 427 , Inter Cars S.A. Al. Jerozolimskie 451 , Glazomat Al. Jerozolimskie 451 , OMW Polska Sp. Z o.o.Al. Jerozolimskie 439 , FOTA S.A. Al. Jerozolimskie 439 , OMNIKON Sp. Z o.o. ul. Wiejska 19
2018-02-27 14:00 2018-02-27 16:00 2 Piastów
  • ul. św. Stanisława Kostki od Al. Krakowskiej do Hallera
  • ul. Józefa Hallera od nr 19 do 45 i od 20 do 38
  • ul. Powstańców Warszawy
  • ul. Pomorska
  • ul. Aleja Krakowska od nr 25 i 28 do Warszawskiej
01-1058 (PIASTÓW POWSTAŃCÓW W-WY)
Pawilony handlowe przy Warszawskiej 36, Kino, Straż Pożarna, Szkoła, Kościół
2018-02-27 15:00 2018-02-27 18:00 3 Piastów
  • ul. Dworcowa od nr 48 i 49 do nr 66 i 57 oraz numery 69 i 73C
  • ul. Henryka Sienkiewicza 47
  • ul. Zygmunta Kosewskiego
01-1061 (PIASTÓW SUPREMA)
FORMATEC ul. Dworcowa 66 , RAMKO ul. Dworcowa 54A , BAZA-PLUS s.c. ul. Dworcowa 56A
2018-02-28 08:00 2018-02-28 16:00 8 Otrębusy
  • ul. Sadowa od 2 do 10
  • ul. Owocowa od 1 do 10B
01-0477 (OTRĘBUSY 5)
2018-02-28 08:00 2018-02-28 10:30 2 Bronisze
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Przyparkowa
01-0345 (BRONISZE PGR)
Teren PGR-u
2018-02-28 08:00 2018-02-28 10:00 2 Śladów
01-1283 (ŚLADÓW 2)
2018-02-28 08:00 2018-02-28 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Baśniowa od nr 22 do nr 7/4
01-0537 (GRODZISK TYLNA) - obwód 1
2018-02-28 09:00 2018-02-28 12:00 3 Adamowizna
  • ul. Dobra
  • ul. Łosia
  • ul. Osowiecka od nr 78 do nr.10
01-0907 (ADAMOWIZNA OSIEDLE)
2018-02-28 10:30 2018-02-28 13:00 2 Hornówek
  • ul. Zielona
  • ul. 3 Maja od Poniatowskiego do Projektowanej i numery od 56 do 42
  • ul. Stanisława Pietkiewicza od nr 1 do 39
  • ul. Rolna od nr 1 do 22
  • ul. Sadowa od nr 1 do 14
Izabelin C
  • ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego od nr 1 do 7
  • ul. 3 Maja od Poniatowskiego do Projektowanej i numery od 56 do 42
  • ul. Projektowana od 3-Maja do Krasińskiego
  • ul. Jana Matejki od 19 i 22 do 37 i 36
01-0093 (IZABELIN 2 (ROLNA)
2018-02-28 11:00 2018-02-28 13:00 2 Zalesie
  • ul. Trakt Królewski od numeru 125 do 185 i od numeru 128 do 202
01-0798 (01-ZALESIE 1)
2018-02-28 14:30 2018-02-28 16:30 2 Laski
  • ul. 3 Maja od 6 i 7 do 12A i 35 i od 93 do 109
  • ul. Pomidorowa od nr 2-16
Mościska
  • ul. 3 Maja od 6 i 7 do 12A i 35 i od 93 do 109
01-0930 (LASKI 3-go MAJA 2)
2018-03-01 08:00 2018-03-01 10:00 2 Stare Babice
  • ul. Pohulanka 14-warsztat, 16 – Osiedle w budowie Willa Kwirynów
01-0622 (BABICE WZDIM)
2018-03-01 08:00 2018-03-01 10:00 2 Śladów
01-1283 (ŚLADÓW 2)
2018-03-01 08:00 2018-03-01 10:30 2 Hornówek
  • ul. Aneks
Izabelin C
  • ul. Mariana Langiewicza od ul. 3Maja do Rynkowej
  • ul. 3 Maja od ul. Sarenki do nr 100
01-1138 (IZABELIN LANGIEWICZA)
2018-03-01 08:00 2018-03-01 13:00 5 Granica
  • ul. Dębowa od Cisowej do nr. 30
  • ul. Cisowa od Dębowej do Cyprysowej
  • ul. Dziewanny od Cisowej do Dzikiej Róży
  • ul. Pruszkowska od ronda do Rekreacyjnej
  • ul. Główna od Poprzecznej do ronda
  • ul. Jana Kochanowskiego od Poprzecznej do nr. 31
  • ul. Kubusia Puchatka
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Cyprysowa
  • ul. Lawendowa
  • ul. Jedliny
  • ul. Podleśna
  • ul. Stanisława Wyspiańskiego
  • ul. Jacka Malczewskiego
  • ul. Heleny Modrzejewskiej
  • ul. Jana Kochanowskiego
  • ul. Mikołaja Reja
Nowa Wieś
  • ul. Zielona Jesionowa od nr 4 i 1 do nr 18 i 17, Cynamonowa
  • ul. Prosta
  • ul. Sportowa
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Orla
  • ul. Wiosenna
  • ul. Łąkowa
  • ul. Jesienna 2
  • ul. Miła
  • ul. Polna nr 1, 1a, 1b ,1c;
  • ul. Warszawska od nr 25 do nr 33
  • ul. Długa od nr 41 i 46 do nr 65 i 58
  • ul. Główna od nr 54 i 53 do nr 76 i 75 oraz od nr 77 do 90
01-1441 Nowa Wieś Jesienna
01-1496 Nowa Wieś Łąkowa
01-0771 Granica Działki
01-1658 Granica Poprzeczna
01-0687 Nowa Wieś Granice
01-0246 Nowa Wieś Główna 1
01-0973 Nowa Wieś Szkoła
Leśniczówka, Działki, Przepompownia ścieków przy ul. Miłej, Szkoła
2018-03-01 08:00 2018-03-01 15:00 7 Milanówek
  • ul. św. Urszuli Ledóchowskiej od nr 1 do 28
  • ul. Adama Mickiewicza od nr 18 do Wojska Polskiego
  • ul. Wojska Polskiego od nr 24B do 45
  • ul. Bratnia
  • ul. Stanisława Moniuszki od nr 1 do 17
01-0500 (MILANÓWEK ZACHODNIA)
2018-03-01 08:00 2018-03-01 15:00 7 Ożarów Mazowiecki
  • ul. Ożarowska od 1 do 23 i od 2 do 42
01-0302 (OŻARÓW ZOR)
Przedszkole
2018-03-01 09:00 2018-03-01 17:00 8 Wólka Grodziska
  • od numeru 3 do 17
01-0718 (WÓLKA GRODZISKA 2)
2018-03-01 09:00 2018-03-01 13:00 4 Mościska
  • ul. 3 Maja od numeru 85 do 89
01-1184 (MOŚCISKA POLIGRAFIA)
2018-03-01 10:00 2018-03-01 14:00 4 Milanówek
  • ul. Lazurowa
01-0499 (MILANÓWEK LUDNA)
2018-03-01 10:30 2018-03-01 13:00 2 Izabelin C
  • ul. Józefa Chłopickiego od nr 1 i 2 do nr 11 i 14
  • ul. Mikołaja Kopernika
  • ul. 3 Maja od nr 70 i 51 do nr 84a i 79a
01-1126 (IZABELIN SZKOŁA)
Szkoła
2018-03-01 11:00 2018-03-01 13:00 2 Wiejca
01-1225 (WIEJCA 2)
2018-03-01 14:00 2018-03-01 16:00 2 Plecewice
01-1233 (PLECEWICE RUROCIĄG)
2018-02-19 10:30 2018-02-19 13:00 2 Brwinów
  • ul. Stalowa
  • ul. Polna
  • ul. Jesionowa
  • ul. Pszczelińska
01-1097 PSZCZELIN
Szkoła w Pszczelinie
2018-02-19 11:00 2018-02-19 13:00 2 Babice Nowe
  • ul. Warszawska od nr 236 do 266 i od nr 171 do 181
  • ul. Kresowa od nr 1 do 21 i od nr 4 do 30
  • ul. gen. Leopolda Okulickiego od nr 5C do 11 i 8,10,14 oraz 15 i 17
01-0438 BABICE NOWE 2
Bank Ogrodniczy; Hydroatbis
2018-02-19 11:30 2018-02-19 13:30 2 Wieruchów
  • ul. Wieruchowska , Ożarowska
01-0755 WIERUCHÓW 4
2018-02-19 14:30 2018-02-19 16:30 2 Kanie
  • ul. Strefowa od Nadarzyńskiej do nr 6 i 6A
  • ul. Leśna od Nadarzyńskiej do Spacerowej
  • ul. Nadarzyńska od Wiosennej do lasu
  • ul. Wiosenna od nr 8 do Franciszkańskiej
  • ul. Spacerowa 11
  • ul. Słowicza
  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Żurawieńcowa
Otrębusy
  • ul. Franciszkańska
  • ul. Akacjowa
  • ul. Poranna
  • ul. Bartosza Głowackiego
01-0466 KANIE 6 NADARZYŃSKA
2018-02-19 15:00 2018-02-19 17:00 2 Piastów
  • ul. Jana Kilińskiego
  • ul. Lwowska
  • ul. ks. Piotra Skargi
  • ul. Józefa Hallera
  • ul. Warszawska
  • ul. Księcia Józefa Poniatowskiego
  • ul. Ludwika Idzikowskiego
  • ul. Bohaterów Wolności
01-1174 PIASTÓW BOHATERÓW WOLNOŚCI 2
2018-02-20 08:00 2018-02-20 10:30 2 Pruszków
  • ul. Lipowa Bloki 42 „A” i „B”, Zakład „UNIA” Lipowa 44, Plac budowy osiedla Lipowa
01-0958 PRUSZKÓW LIPOWA 2
2018-02-20 08:00 2018-02-20 10:00 2 Wólka
  • ul. Parkowa
  • ul. Topolowa
01-0457 WÓLKA ZABOROWSKA
2018-02-20 08:30 2018-02-20 10:30 2 Milanówek
  • ul. Różana
  • ul. Grudowska do Wiatracznej
  • ul. Jodłowa
  • ul. Brwinowska
  • ul. Nadarzyńska
01-0388 MILANÓWEK POLESIE 1
2018-02-20 10:30 2018-02-20 13:00 2 Reguły
  • ul. Michała
  • ul. Boczna
  • ul. Krótka
  • ul. Wiejska od Regulskiej do nr 18
  • ul. Królewska od Regulskiej do nr 13 i 12
  • ul. Elizy Orzeszkowej
  • ul. Regulska od nr 43 i 20 do WKD i od 41A i 18A do Al. Jerozolimskich
01-0024 REGUŁY 2
Królewska 8(warsztat)
2018-02-20 11:00 2018-02-20 13:00 2 Wyględy
  • ul. Leśna
  • ul. Dębowa
01-1641 WYGLĘDY LEŚNA
2018-02-20 11:30 2018-02-20 13:30 2 Żukówka
  • ul. Łąki
Błonie
  • ul. Łąki
01-0176 BŁONIE ŁĄKI 2
Skład Budowlany ADAMEX
2018-02-20 14:00 2018-02-20 16:00 2 Leszno
  • ul. Aleja Wojska Polskiego 11
  • ul. Piekarska od nr 1 do 22
  • ul. Sokołowska od nr 1 do 30
  • ul. ks. Jana Raczkowskiego
  • ul. Błońska od nr 1a do 22
01-0199 LESZNO BŁOŃSKA 2
POCZTA
2018-02-20 14:30 2018-02-20 16:30 2 Kałęczyn
  • ul. Łąkowa
  • ul. Okopowa
  • ul. Włoska
  • ul. Radziejowicka
01-0305 GRODZISK CHEŁMOŃSKIEGO 2
2018-02-21 08:00 2018-02-21 10:00 2 Babice Nowe
  • ul. Dolna
  • ul. Ogrodnicza od nr 16 do nr 54
01-0402 BABICE NOWE 1
2018-02-21 08:00 2018-02-21 10:30 2 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. F. Wielopolskiego
  • ul. gen. J. n. Umińskiego
  • ul. Dębowa
  • ul. gen. D. Chłapowskiego
  • ul. gen. A. Kosińskiego
  • ul. Okrężna
01-1492 GRODZISK OKRĘŻNA 3
2018-02-21 08:00 2018-02-21 10:30 2 Nowa Wieś
  • Cynamonowa
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Łąkowa
  • ul. Wiosenna
  • ul. Zielona
  • ul. Orla
  • ul. Prosta
  • ul. Sportowa
  • ul. Główna od nr 77 do 90
01-0973 NOWA WIEŚ SZKOŁA
Szkoła
2018-02-21 09:00 2018-02-21 14:00 5 Zielonki-Wieś
  • ul. Władysława Pustoła dz.nr.556 -dom w budowie
01-1745 ZIELONKI SPORTOWA- (1) ZK-1
2018-02-21 11:00 2018-02-21 13:00 2 Mariew
  • ul. Łąkowa
  • ul. Kwiatowa
01-0458 MARIEW 1
2018-02-21 11:00 2018-02-21 13:30 2 Latchorzew
  • ul. Władysława Reymonta
  • ul. Szeligowska 4, 6
  • ul. Warszawska nr od 101 do 167 i od 150 do 228
01-0099 LATCHORZEW 1 WARSZAWSKA
2018-02-21 11:30 2018-02-21 13:30 2 Pęcice Małe
  • ul. Przepiórki
  • ul. Bażantów
  • ul. Skowronków
  • ul. Dzika
01-1497 PĘCICE DZIKA
2018-02-21 14:00 2018-02-21 16:00 2 Milanówek
  • ul. Podgórna od Orzeszkowej do Wigury
  • ul. Tadeusza Kościuszki od Górnoleśnej do Podleśnej
01-0488 MILANÓWEK PODGÓRNA
2018-02-21 14:30 2018-02-21 16:30 2 Natolin
  • ul. Piotra
  • ul. Stanisława
  • ul. Marcina
  • ul. Kornelii
  • ul. Hanny
  • ul. Sylwii
  • ul. Roberta
  • ul. Janiny
  • ul. Jerzego
  • ul. Kasieńki
  • ul. Marty
  • ul. Wandy
  • ul. Heleny
  • ul. Marii
01-1652 NATOLIN BIS 1
Osiedle BIS
2018-02-22 08:00 2018-02-22 10:00 2 Kozerki
  • ul. Mleczna
  • ul. gen. G. Orlicz-Dreszera od nr 12 do 48
  • ul. Marsa
01-0074 KOZERKI 2
Drukarnia, WZD I M
2018-02-22 08:00 2018-02-22 10:00 2 Chlebnia
01-0019 CHLEBNIA
2018-02-22 08:00 2018-02-22 10:30 2 Pruszków
  • ul. Piotrusia
  • ul. Ludwika od ul. Dąbrowskiego do ul Focha
  • ul. Jarosława Dąbrowskiego od ul. Trojdena do ul. Ludwika
  • ul. Księcia Trojdena od ul. Focha do ul.Dąbrowskiego
  • ul. Stefana Batorego od nr 1 do nr 5
  • ul. Anny Jagiellonki od nr 1 do nr 8
01-0030 PRUSZKÓW T11 IRENY
2018-02-22 10:30 2018-02-22 13:00 2 Pruszków
  • ul. Bolesława Chrobrego od Kosynierów do Kmicica
  • ul. Jarosława Dąbrowskiego
  • ul. Kosynierów od Mieszka I do Dąbrowskiego
  • ul. gen. Józefa Bema
  • ul. Zawiszy
  • ul. Józefa Sowińskiego
01-0210 PRUSZKÓW T12 KOSYNIERÓW
2018-02-22 11:00 2018-02-22 13:00 2 Chrzanów Mały
  • od nr 11 do nr 32
01-0145 CHRZANÓW MAŁY
2018-02-22 11:00 2018-02-22 13:00 2 Adamowizna
  • ul. Rysia , Skowronkowa
01-0028 ADAMOWIZNA 1
2018-02-22 14:00 2018-02-22 16:00 2 Adamowizna
  • ul. Niedźwiedzia
  • ul. Dzika
  • ul. Wilcza
Odrano-Wola
  • ul. Łąkowa
  • ul. Okopowa
01-1692 ADAMOWIZNA NIEDŹWIEDZIA
2018-02-22 14:00 2018-02-22 16:00 2 Książenice
  • ul. Tarninowa
  • al. Akacjowa
  • al. Sosnowa
  • al. Brzozowa
01-0036 KSIĄŻENICE 4
2018-02-23 08:00 2018-02-23 10:00 2 Izabelin C
  • ul. Środkowa
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Ludwika Krzywickiego
  • ul. Planty
  • ul. Sierakowska
01-0658 IZABELIN PLANTY
2018-02-23 08:00 2018-02-23 10:00 2 Lipków
  • ul. Akacjowa 97, 95 ,117,119 i Kościół, Leśna
  • ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza od Kościoła do nr. 113
01-0608 LIPKÓW 1
2018-02-23 08:00 2018-02-23 10:30 2 Pruszków
  • ul. Władysława Broniewskiego 26, 28
  • ul. Warsztatowa 3 i 8 Stacja Gazu
  • ul. Miernicza od nr 13 i 14 do nr 23b i 24
01-1481 PRUSZKÓW WARSZTATOWA 2
2018-02-23 10:30 2018-02-23 13:00 2 Pruszków
  • ul. Dębowa 4
  • ul. Zgoda 4, 6, 2, 9, 11, 7 ,7A
  • ul. Powstańców 99,101
  • ul. Helenowska 2, 3A
01-0205 PRUSZKÓW NOWA WIEŚ 2
Zakład Opieki Zdrowotnej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, Poczta, Hydrofornia
2018-02-23 11:00 2018-02-23 13:00 2 Stanisławów
  • od numeru 7 do 52
01-0701 STANISŁAWÓW
2018-02-23 11:00 2018-02-23 13:00 2 Feliksów
Wąsy-Kolonia
  • ul. Spokojna
  • ul. Graniczna
01-0623 FELIKSÓW
2018-02-12 08:00 2018-02-12 15:30 7 Kopytów
  • od nr 1 do nr 11
Święcice
  • ul. Poznańska od nr 553 do 734
  • ul. Wiosenna
  • ul. Kopytowska od Wiosennej do Poznańskiej
01-0520 (KOPYTÓW 4), 01-0521 (KOPYTÓW 6), 01-0796 (KOPYTÓW 5)
2018-02-12 08:00 2018-02-12 09:00 1 Kopytów
  • od nr 1 do nr 11
Rokitno
  • oraz Chruślin
Święcice
  • ul. Wiosenna
  • ul. Kopytowska od Wiosennej do Poznańskiej
  • ul. Poznańska od nr 553 do 734
01-0664 (KOPYTÓW PGR), 01-0519 (KOPYTÓW 3), 01-0114 (ROKITNO), 01-0897 (ROKITNO PGR), 01-0878 (CHRUŚLIN), 01-0520 (KOPYTÓW 4), 01-0521 (KOPYTÓW 6), 01-0796 (KOPYTÓW 5)
2018-02-12 10:30 2018-02-12 13:00 2 Pruszków
  • al. Wojska Polskiego 34 (Gimnazjum) , 36C
  • ul. Słonia Trąbalskiego 1, 3, 5, 7 i przyległe
  • ul. Powstańców 2, 3 ,3A (Apteka) 4, 6, 8, 10
01-0767 (PRUSZKÓW POWSTAŃCÓW (KRAŃCOWA 2))
2018-02-12 11:00 2018-02-12 13:00 2 Pęcice Małe
  • ul. Brzozowa od Leśnej do nr 10
  • ul. Kamień Polny
  • ul. Słowików
  • ul. Leśna
  • ul. Dzika
01-1445 (PĘCICE OSIEDLE)
2018-02-12 11:30 2018-02-12 13:30 2 Wiktorów
  • ul. Topolowa od nr 24 do nr 32
  • ul. Leśna od nr 130 i 132
  • ul. Przyleśna nr 9 i 11
  • ul. Akacjowa
  • ul. Lipowa
  • ul. Leśna od nr 63 do 85 i od nr 102 do 128
01-0624 (WIKTORÓW RYBNO)
2018-02-12 14:00 2018-02-12 15:30 1 Kopytów
  • od nr 1 do nr 11
Rokitno
  • oraz Chruślin
Święcice
  • ul. Kopytowska
  • ul. Poznańska od nr 553 do 734
  • ul. Wiosenna
01-0664 (KOPYTÓW PGR), 01-0519 (KOPYTÓW 3), 01-0114 (ROKITNO), 01-0897 (ROKITNO PGR), 01-0878 (CHRUŚLIN), 01-0520 (KOPYTÓW 4), 01-0521 (KOPYTÓW 6), 01-0796 (KOPYTÓW 5)
2018-02-12 14:00 2018-02-12 16:00 2 Piastów
  • ul. Błońska
  • ul. Wrzosowa 9
  • ul. Sochaczewska
  • ul. Aleja Krakowska od nr 55 do 71 i od nr 64 do 74
01-0797 (PIASTÓW BŁOŃSKA)
2018-02-12 14:30 2018-02-12 16:30 2 Pruszków
  • ul. Promyka od nr 1 i 4 do nr 43 i 44
  • ul. Bursztynowa od nr 1 i 2 do nr 15 i 22
  • ul. Pływacka od nr 2 i 3 do nr 20 i 19
  • ul. Jubilerska
  • ul. Szmaragdowa
01-0863 (PRUSZKÓW PROMYKA SZKOŁA)
2018-02-12 14:30 2018-02-12 16:30 2 Wilkowa Wieś
01-0111 (WILKOWA WIEŚ)
2018-02-13 08:00 2018-02-13 10:30 2 Komorów
  • ul. Waldemara
  • ul. Jaspisowa
  • ul. Mazurska
Pruszków
  • ul. Stanisława
  • ul. Bursztynowa
01-0281 (PRUSZKÓW T2)
2018-02-13 08:00 2018-02-13 10:00 2 Opacz-Kolonia
  • ul. Studzienna
  • ul. Ewy
  • ul. Makowa
  • ul. Ryżowa od nr 84 i 61 do nr 92 i 81
  • ul. Zachodnia od Bodycha do WKD
  • ul. Klonowa od Bodycha do torów WKD
  • ul. Stanisława Bodycha od nr 1 i 2 do nr 7 i 6
01-0354 (OPACZ 1 KLONOWA)
2018-02-13 08:00 2018-02-13 15:00 7 Brwinów
  • ul. Konspiracji od numeru 3 do 14
  • ul. Adama Mickiewicza Mickiewicza od nr 43 do nr 47
  • ul. Kwiatowa 22A
  • ul. Czubińska 1
  • ul. Juliusza Słowackiego od numeru 30 i 35 do numeru 40 i 47 u
  • ul. Kampinoska od numeru 1 i 4 do numeru 27 i 12 C
  • ul. Żukowska nr 1, 2, 3 i 4
01-0928 (BRWINÓW KAMPINOWSKA) - (3) KAMPINOSKA
2018-02-13 08:30 2018-02-13 10:30 2 Jawczyce
  • ul. Bocznicowa 5 A , 5 B , 7 , 7 A , 7 B za torami PKP , Szkółka Drzew
  • ul. Sadowa od 2 do 30 i od 3 do 15
  • ul. Przyparkowa od nr 26 do Królowej Marysieńki
Mory
  • ul. Niecała nr 12,VILLA RICCORA , DIESEL SERVICE
  • ul. Wspólna Droga 20 , 20 A i 22
  • ul. Miła
  • ul. Królowej Marysieńki nr od 2 do 8
01-0855 (BRONISZE JAWCZYCE)
2018-02-13 10:30 2018-02-13 13:00 2 Komorów
  • ul. Kujawska
  • ul. Kurpiowska
  • ul. Śląska
  • ul. Kaszubska
  • ul. Lubuska
  • ul. Podlaska
  • ul. Mazurska
01-0282 (PRUSZKÓW T3)
2018-02-13 11:00 2018-02-13 13:00 2 Opacz-Kolonia
  • ul. Niecała
  • ul. Stanisława Bodycha 8 , 8A ,18 , od 9 do 23 i od 27 do 41
  • ul. Aleje Jerozolimskie 254 , Valdi, Dom Weselny, MarcPol , Rurex , Stalrex
01-0978 (OPACZ 2)
2018-02-13 11:30 2018-02-13 13:30 2 Izabelin B
  • ul. Karola Szymanowskiego 17 i przyległe, Szkoła Ekologii i Zarządzania oraz Szkoła
Laski
  • ul. Przeskok
  • ul. Klaudyńska
  • ul. Przedszkolna
  • ul. Cichowszczyzna
01-1060 (LASKI CIECHOWSZCZYZNA)
2018-02-13 14:30 2018-02-13 16:30 2 Laski
  • ul. Pogodna od nr 1-7 i 2-10
  • ul. Trzech Sosen od nr 1-5 i 2-8
  • ul. Brzozowa od nr 1-9 i 2-24
  • ul. Podleśna od nr 2-32 oraz 1-29
01-1168 (LASKI PODLEŚNA)
2018-02-14 08:00 2018-02-14 16:00 8 Otrębusy
  • ul. Sadowa od 2 do 10
  • ul. Owocowa od 1 do 10B
01-0477 (OTRĘBUSY 5)
2018-02-14 08:00 2018-02-14 10:30 2 Pruszków
  • ul. Brwinowska 9 i 15 (bloki), 19 (Poligrafia)
  • ul. Kazimierza Pułaskiego 2, 4, 6 (bloki)
01-1610 (PRUSZKÓW PUŁASKIEGO)
2018-02-14 08:00 2018-02-14 10:00 2 Zaborówek
  • od numeru 31 do 106
  • ul. Stołeczna 35 A
  • ul. Jasna 1,3
  • ul. Żurawia od numeru 2 do 12
01-0828 (ZABORÓWEK 2)
2018-02-14 08:30 2018-02-14 10:30 2 Truskaw
  • ul. 3 Maja
  • ul. Północna
  • ul. Żurawia
01-0513 (TRUSKAW 2)
2018-02-14 10:30 2018-02-14 13:00 2 Pruszków
  • ul. Promyka od nr 46 i 49 do nr 62 i 59
  • ul. Czereśniowa
  • ul. Edmunda Krzywdy-Rzewuskiego od nr 24 i 29 do nr 38 i 35
  • ul. Robotnicza od nr 2 i 3A do nr 36B i 57
01-0428 (PRUSZKÓW ROBOTNICZA)
2018-02-14 11:00 2018-02-14 14:00 3 Zaborówek
  • ul. Brzozowa 19,21 A,23
  • ul. Zacisze 4,6,13,15
  • ul. Wesoła od numeru 1 do 36
01-0820 (ZABORÓWEK 4)
2018-02-14 11:30 2018-02-14 13:30 2 Reguły
  • ul. Zielona
  • ul. Stefana Czarnieckiego od nr 38 do 66
01-1604 (REGUŁY LAZUROWA)
2018-02-14 14:00 2018-02-14 16:00 2 Zaborówek
  • ul. Stołeczna od nr 196 do 228
01-1063 (ZABORÓWEK OS. PGR)
2018-02-15 08:00 2018-02-15 10:30 2 Pruszków
  • ul. Henryka Sienkiewicza 3
  • ul. Jana Sobieskiego od nr 2 do nr 15
  • ul. Owocowa od nr 1 do nr 19
  • ul. Miry Zimińskiej-Sygietyńskiej 2
  • ul. Parkowa od nr 2 do nr 13
  • ul. Tadeusza Kościuszki 40 42 44,46,48,58 (Piekarnia)
  • ul. Różana od nr 2 do nr 11
01-1166 (PRUSZKÓW RÓŻANA)
2018-02-15 08:00 2018-02-15 10:00 2 Kwirynów
  • ul. Lawendowa
  • ul. Berberysowa
  • ul. Graniczna
  • ul. Tulipanowa
  • pl. Kwirynowski
Stare Babice
  • ul. Polna
01-1643 (KWIRYNÓW GRANICZNA)
2018-02-15 09:00 2018-02-15 16:00 7 Kozerki
  • ul. gen. G. Orlicz-Dreszera Drukarnia
  • ul. Jowisza
  • ul. Merkurego
01-0257 (KOZERKI 4)
2018-02-15 10:30 2018-02-15 13:00 2 Pruszków
  • ul. Mechaników 1 (Blok)
01-1889 (PRUSZKÓW STALOWA 2)
2018-02-15 11:00 2018-02-15 13:00 2 Izabelin C
  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego
  • ul. Projektowana
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Kazimierza Tetmajera
  • ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego
  • ul. Henryka Siemiradzkiego
01-1139 (IZABELIN PONIATOWSKIEGO)
2018-02-15 14:00 2018-02-15 16:00 2 Izabelin C
  • ul. 3 Maja od Sienkiewicza do Prymasowskiej
  • ul. Leśna Polana
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Prymasowska
01-1125 (IZABELIN PRYMASOWSKA)
2018-02-16 08:00 2018-02-16 10:30 2 Pruszków
  • ul. Stanisława Staszica 1D
01-1924 (PRUSZKÓW STASZICA 2)
2018-02-16 08:00 2018-02-16 10:00 2 Zielonki-Parcela
  • ul. Piaskowa 3
  • ul. Kręta od nr 4 do 18 oraz nr: 9, 15, 17, 19
Zielonki-Wieś
  • ul. Białej Góry 2
  • ul. Warszawska 384, 386
01-0891 (ZIELONKI OS. MIESZK. 1)
2018-02-16 10:30 2018-02-16 13:00 2 Pruszków
  • ul. Ziemowita
  • ul. Edwarda
  • ul. Bolesława Chrobrego od Kmicica do Ziemowita
  • ul. Kmicica
  • ul. Księcia Trojdena od Wojciecha do Dąbrowskiego
01-1433 (PRUSZKÓW T10 CHROBREGO)
2018-02-16 11:00 2018-02-16 13:00 2 Zielonki-Wieś
  • ul. Dobra
  • ul. Jerzego Kukuczki
  • ul. Białej Góry
01-0679 (ZIELONKI PARCELA 4)
2018-02-16 08:00 2018-02-16 15:00 7 Pruszków
  • ul. Parzniewska 2 Firma SOKO
  • ul. Agrestowa od nr 1 i 2 do nr 9 i 8
  • ul. Kowalika
  • ul. Morelowa od nr 1 do 11 i od 19 do nr 25a oraz od nr 8 do 14
  • ul. Konwaliowa
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Magnolii
  • ul. Błońska
  • ul. Traktowa nr 8 Firma Property, 8 D, 8 G
  • ul. Promyka od nr 100 do nr 152, Okręgowa Stacja Kontroli, Serwis AUTO Promyka 118, Firma Henar
  • ul. Przejazdowa 9,14,16, 20 Serwis Ogumienia
  • ul. Promyka
  • ul. Porzeczkowa nr 17,18,19,20,21
  • ul. Winogronowa od nr 6 do 10 i od nr 5 do 11
01A0101 (MTC), 01A0100 (TRANSPORT I ZŁOM METALI KOLOROWYCH), 01A0176 (BMTI), 01A0099 (PRZEJAZDOWA CJ CONSTRUCION), 01-1839 (PRUSZKÓW BŁOŃSKA)
2018-02-16 11:30 2018-02-16 13:30 2 Klaudyn
  • ul. Karola Szymanowskiego nr 13, 14, 15
  • ul. plut. Józefa Ciećwierza od nr 117 i 90 do nr 177 i 164
01-0592 (KLAUDYN 4)

 

2018-01-30 08:00

2018-01-30 10:00 2 Brwinów
  • ul. Kępińska od nr 57 do 67B i od nr 56 do 74
  • ul. Partyzantów od ul. Kępińskiej do Warszawskiej
  • ul. Wiewiórek od nr 35 do 75 i od nr 12 do 30
  • ul. Myśliwska 24
  • ul. Stanisława Lilpopa od nr 35 do Raszyńska i od nr 3 do 17
  • ul. Jaśminowa od nr 2 do 9
01-0318 (BRWINÓW RASZYŃSKA)
2018-01-31 08:00 2018-01-31 10:00 2 Kady
  • ul. Okólna i przyległe
  • ul. Mazowiecka
  • ul. F. Kucharskiego
  • ul. Środkowa
  • ul. Okrężna
Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Nadarzyńska
01-0071 (GRODZISK NADARZYŃSKA 2)
2018-01-31 08:00 2018-01-31 15:00 7 Chlebnia
Chrzanów Duży
Natolin
01-1675 (CHRZANÓW DUŻY 2), 01-0894 (NATOLIN 3), 01-1742 (CHRZANÓW MAŁY 2), 01-1653 (NATOLIN BIS 2), 01-0332 (CHRZANÓW DUŻY)
2018-01-31 08:00 2018-01-31 16:00 8 Michałowice
  • ul. Szkolna od Kolejowej do Spacerowej
  • ul. Rynkowa
  • ul. Kolejowa
  • ul. Radosna
  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Widok
  • ul. Wesoła
  • ul. Spacerowa
Michałowice-Wieś
  • ul. Pałacowa 5,7,9,13,42
  • ul. Kasztanowa 41
Puchały
  • ul. Centralna 50,60
01-0254 (MICHAŁOWICE RYNKOWA), 01A0065 (MICHAŁOWICE FERMA), 01-0813 (MICHAŁOWICE PGR), 01-0253 (MICHAŁOWICE SPACEROWA 1)
2018-01-31 11:00 2018-01-31 13:00 2 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. R. Traugutta
  • ul. ks. J. Poniatowskiego
  • ul. S. Żeromskiego
  • ul. M. Langiewicza
01-0072 (GRODZISK LANGIEWICZA 1)
2018-01-31 14:00 2018-01-31 16:00 2 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Licealna
  • ul. C. Godebskiego
  • ul. Krasnali
  • ul. J. Kochanowskiego
  • ul. Armii Krajowej
  • ul. Deotymy
  • ul. 3 Maja
  • ul. E. Orzeszkowej
01-0585 (GRODZISK GIMNAZJALNA)
2018-02-01 09:00 2018-02-01 14:00 5 Milęcin
  • od nr 37 do 51
01-0960 (MILĘCIN 3)
2018-02-02 08:00 2018-02-02 15:00 7 Pruszków
  • al. Wojska Polskiego 11 (sklep Biedronka)
  • ul. Bolesława Prusa 12
01-1620 (PRUSZKÓW BOLESŁAWA PRUSA 2)

 

018-01-22 08:00 2018-01-22 15:00 7 Pruszków
  • ul. Kazimierza Sprawiedliwego
  • ul. Stawowa Pogotowie Ratunkowe i budynki gospodarcze na terenie zaplecza Szpitala
  • ul. PCK
  • ul. Adama
  • ul. Andrzeja od Pogotowia do Basenu (numery nieparzyste )
01-0394 (PRUSZKÓW WRZESIN)
2018-01-22 08:00 2018-01-22 10:00 2 Nowa Wieś
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Łąkowa
  • ul. Wiosenna
  • ul. Zielona
  • ul. Orla
  • ul. Prosta
  • ul. Sportowa
  • ul. Główna
01-0973 (01-NOWA WIEŚ SZKOŁA)
ulica Cynamonowa
2018-01-22 08:00 2018-01-22 10:00 2 Stare Babice
  • ul. Pocztowa
  • ul. Wincentego Witosa
  • ul. Rynek
  • ul. Jana Szembeka
  • ul. Tadeusza Kościuszki
  • ul. Henryka Sienkiewicza
01-0022 (BABICE 1)
2018-01-22 08:00 2018-01-22 13:00 5 Klaudyn
  • ul. Johannesa Brahmsa
  • ul. Henryka Mikołaja Góreckiego
  • ul. Rodzinna
  • ul. Nałęczów
  • ul. Czesława Niemena
  • ul. Krzysztofa Komedy
  • ul. płk. Aleksandra Krzyżanowskiego
  • ul. plut. Józefa Ciećwierza
  • ul. gen. Władysława Sikorskiego
  • ul. Maurycego Ravela
  • ul. Jana Kiepury
  • ul. Wolfganga Amadeusza Mozarta
  • ul. Giuseppe Verdiego
  • ul. Niccolo Paganiniego
  • ul. Piotra Czajkowskiego
  • ul. Henryka Wieniawskiego
  • ul. Kazimierza Wiłkomirskiego
  • ul. Grażyny Bacewicz
  • ul. Karola Szymanowskiego
  • ul. Ryszarda Wagnera
  • ul. Juraty
  • ul. Ebro
  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego
  • ul. Franciszka Liszta
  • ul. Witolda Lutosławskiego
  • ul. Ludwiga van Beethovena
01-1065 (KLAUDYN 6), 01-1706 (KLAUDYN KRZYŻANOWSKIEGO), 01-0592 (KLAUDYN 4), 01-1479 (KLAUDYN 7), 01-0591 (KLAUDYN 3)
2018-01-22 08:30 2018-01-22 10:30 2 Reguły
  • ul. Zielona
  • ul. Stefana Czarnieckiego od nr 38 do 66
01-1604 (REGUŁY LAZUROWA)
2018-01-22 08:30 2018-01-22 11:00 2 Płochocin
  • ul. Zwierzyniecka
  • ul. Przemysłowa
  • ul. Mazowiecka
  • ul. Władysława Łokietka
  • ul. Szeroka
  • ul. Mostowa
  • ul. Partyzantów
  • ul. Lipowa
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Długa
  • ul. Zabytkowa
01-1089 (PŁOCHOCIN SHRO), 01-0979 (PŁOCHOCIN JEDN. ŁOW.), 01-0695 (PŁOCHOCIN LIPOWA 1), 01-0483 (PŁOCHOCIN LIPOWA 2)
2018-01-22 11:30 2018-01-22 13:30 2 Kanie
  • ul. Warszawska 9, 9A, 9B
  • ul. Małej Łąki
  • ul. Kolejowa od nr 2 i 3 do nr 10A i 15 A
01-1131 (KANIE KOLEJOWA)
2018-01-22 14:00 2018-01-22 16:00 2 Stare Babice
  • ul. Małego Księcia
  • ul. Koczarska
  • ul. gen. Wiktora Thomme
  • ul. gen. Tadeusza Kutrzeby
  • ul. Krótka
  • ul. Henryka Sienkiewicza
01-0893 (BABICE 6)
2018-01-22 14:30 2018-01-22 16:30 2 Domaniew
  • od nr 1 do 22F i od nr 54 do 75
Pruszków
  • ul. Domaniewska 36A , 38 , nr 23 i budynek bez numeru przy Cmentarzu
01-0834 (DOMANIEW 2 CMENTARZ)
2018-01-23 08:00 2018-01-23 15:00 7 Reguły
  • ul. Regulska Regulska od nr 43 i 20 do WKD, od 41A i 18A do Al. Jerozolimskich, od nr 7 do 23 i od nr 14 do nr 18, 14b (Baustal)
  • ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego od Regulskiej do nr 12
  • ul. Słoneczna od Regulskiej do Al. Jerozolimskich
  • ul. Aleje Jerozolimskie 294 (Geokons)
  • ul. Michała
  • ul. Boczna
  • ul. Krótka
  • ul. Wiejska od Regulskiej do nr 18
  • ul. Królewska 8
  • ul. Elizy Orzeszkowej
01-0024 (REGUŁY 2), 01A0068 (REGUŁY WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI), 01-1440 (REGUŁY 4), 01-0377 (REGUŁY 1)
2018-01-23 08:00 2018-01-23 10:00 2 Babice Nowe
  • ul. Warszawska od nr 236 do 266 i od nr 171 do 181; Bank Ogrodniczy; Hydroatbis
  • ul. Kresowa od nr 1 do 21 i od nr 4 do 30
  • ul. gen. Leopolda Okulickiego od nr 5C do 11 i 8,10,14 oraz 15 i 17
01-0438 (BABICE NOWE 2)
2018-01-23 10:30 2018-01-23 13:00 2 Piastów
  • ul. Żbikowska
  • ul. Michała Kleofasa Ogińskiego
01-1446 (PIASTÓW OGIŃSKIEGO)
2018-01-23 11:30 2018-01-23 13:30 2 Reguły
  • ul. Aleje Jerozolimskie 333A
  • ul. Królewska 44
  • ul. Działkowa
01-0377 (REGUŁY 1)
Jakomex, Koda
2018-01-23 11:30 2018-01-23 13:30 2 Sokołów
  • ul. Gromadzka stacja PGNiG
  • ul. Wąska 2 (Magazyn) , 24 , 24A , 95A ( COFFE SERVICE )
  • ul. Sokołowska 32 , 32 A (Drewno-bud)
  • ul. Rodzinna 28
01-0376 (SOKOŁÓW 1)
2018-01-23 14:00 2018-01-23 16:00 2 Wyględy
  • ul. Stołeczna od nr 4 do nr 58
  • ul. Kwiatowa
01-0417 (BORZĘCIN 2)
2018-01-23 14:30 2018-01-23 16:30 2 Suchy Las
  • ul. Parkowa od nr 22 do nr 54 i od nr 69 do nr 97
  • ul. Księdza Michała Woźniaka od nr 1 do nr 47
01-0370 (SUCHY LAS)
2018-01-24 08:00 2018-01-24 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. E. Plater 3, 5, 7, 9
01-0441 (GRODZISK EMILII PLATER)
2018-01-24 08:00 2018-01-24 10:00 2 Wyględy
  • ul. Stołeczna od nr 940 do 1002 i od nr 845 do 903
Borzęcin Mały
  • ul. Warszawska
01-0363 (BORZĘCIN 4)
2018-01-24 08:00 2018-01-24 10:30 2 Piastów
  • ul. Żbikowska 1
  • ul. Jarosława Dąbrowskiego 2
  • ul. Józefa Bema 2
  • ul. Piotra Wysockiego 3, 9, Pawilon handlowy, Hydrofornia
01-0228 (PIASTÓW OS. DĄBROWSKIEGO 3)
2018-01-24 08:00 2018-01-24 13:00 5 Feliksów
  • ul. Stołeczna od numeru 74 do 199
Wyględy
  • ul. Wspólna
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Topolowa od numeru 2 do 14
  • ul. Stołeczna od numeru 1 do 97
Borzęcin Duży
  • ul. Spacerowa
  • ul. Wodnisko
  • ul. Kosmowska
Borzęcin Mały
  • ul. Kosmowska
Wierzbin
  • ul. Jana III Sobieskiego od nr 1 do 12
  • ul. Poprzeczna
  • ul. Królowej Marysieńki
  • ul. Warszawska
01A0266 (EKO BABICE), 01A0344 (MIX PLAST), 01A0125 (ZENTRONIK), 01A0238 (UNIGRAF), 01-0917 (BORZĘCIN SZKOŁA-OŚRODEK ZDROWIA)
2018-01-23 08:00 2018-01-23 13:00 5 Hornówek
  • ul. Aneks
Izabelin C
  • ul. Mariana Langiewicza od ul. 3 Maja do Rynkowej
  • ul. 3 Maja od ul. Sarenki do nr 100
Sieraków
  • ul. Generała Romana Abrahama
  • ul. Sierakowska
Truskaw
  • ul. Bociania
  • ul. Żurawia
  • ul. Południowa
  • ul. ks. Jerzego Popiełuszki
  • ul. Przecinka
  • ul. Leśnej Polanki
  • ul. Leona Ptasińskiego
  • ul. Lipkowska
  • ul. Parkowa
  • ul. Północna 2, 2a
  • ul. 3 Maja Bar"Ryś"
01A0187 (01-OCZYSZCZALNIA ŚCIEKÓW), 01-1890 (TRUSKAW PÓŁNOCNA 2), 01-1853 (TRUSKAW POŁUDNIOWA), 01-0539 (SIERAKÓW 1), 01-0540 (SIERAKÓW 2)
2018-01-24 08:30 2018-01-24 10:30 2 Izabelin B
  • ul. Augustyna Kordeckiego
  • ul. Pawła J. Sapiehy
  • ul. Wołodyjowskiego
  • ul. Księcia Jeremiego
  • ul. Stefana Czarnieckiego
  • ul. Jana III Sobieskiego
  • ul. Podbipięty
  • ul. Henryka Sienkiewicza
01-0697 (IZABELIN SIENKIEWICZA)
2018-01-24 10:30 2018-01-24 13:00 2 Piastów
  • ul. Ożarowska 43
  • ul. Józefa Sowińskiego od numeru 2 do numeru 8
01-0452 (PIASTÓW OS. DĄBROWSKIEGO 5)
2018-01-24 11:00 2018-01-24 13:00 2 Borzęcin Duży
  • ul. Warszawska od nr 765 do nr 841 i od nr 884 do nr 938
  • ul. Wodnisko od Warszawskiej do numeru 27
01-0416 (BORZĘCIN 5)
2018-01-24 11:30 2018-01-24 13:30 2 Hornówek
  • ul. Zakątna
  • ul. Sosnowa
Izabelin C
  • ul. Jakuba Przyłuskiego
  • ul. Józefa Chłopickiego
  • ul. 3 Maja
  • ul. Sierakowska
01-0751 (IZABELIN SIERAKOWSKA)
2018-01-24 14:00 2018-01-24 16:00 2 Borzęcin Duży
  • ul. Kosmowska
  • ul. Spacerowa
  • ul. Ukośna
  • ul. Warszawska
01-0364 (BORZĘCIN 6)
2018-01-24 14:30 2018-01-24 16:30 2 Izabelin B
  • ul. Jana Kazimierza od nr 14 do 30
  • ul. Ketlinga 12
  • ul. Księcia Jeremiego 10,14
  • ul. Stefana Czarnieckiego od nr 3 do nr 13 i od nr 8 do 12
  • ul. Skrzetuskiego od nr 9 do 29,12
  • ul. Augustyna Kordeckiego nr 2 i 13
  • ul. Zagłoby od nr 11 do 19 i od nr 14 do 20
  • ul. Soroki
  • ul. Kmicica
  • ul. Anusi
Lipków
  • nr 120,122,124
01-1092 (IZABELIN SKRZETUSKIEGO)
2018-01-25 07:00 2018-01-25 09:00 2 Brwinów
  • ul. Juliusza Słowackiego od ul. Głowackiego do ul.Biskupickiej i nr 27
  • ul. Andrzeja Struga
  • ul. Kościelna od nr.2 i 3 do ul.Ciechanowskiej
  • ul. Henryka Sienkiewicza od nr.1 do ul.Szopena
  • ul. Biskupicka od nr.32 i 33 do nr.12 i 25
01-0211 (BRWINÓW BISKUPICKA)
2018-01-25 08:00 2018-01-25 15:00 7 Nowa Wieś
  • ul. Zielona 5, 7
  • ul. Główna od nr 66 do 82i od nr 77 do 85
  • ul. Sportowa 4a, 4b i 6
  • ul. Wiosenna od nr 1 do nr 7 oraz 6, 8, 8a
  • ul. Orla 2, 2a, 7, 5, 9
  • ul. Łąkowa od nr 5c, 7a
  • ul. Prosta od nr 1 do 7 i od nr 2 do 6
  • ul. Jaśminowa od nr 9 do 15- tylko numery nieparzyste
01-0973 (01-NOWA WIEŚ SZKOŁA)
2018-01-25 08:00 2018-01-25 10:30 2 Piastów
  • ul. Jana III Sobieskiego 48, 50 ( Sklep, Totalizator)
01-0423 (PIASTÓW OS. SOBIESKIEGO 1)
2018-01-25 08:00 2018-01-25 10:00 2 Duchnice
  • osiedle RSP
01-0742 (DUCHNICE RSP OSIEDLE)
2018-01-25 08:30 2018-01-25 10:30 2 Janów
  • 111
  • ul. Pohulanka od nr 93 do nr 119
  • ul. gen. Władysława Sikorskiego od nr 88 do nr 92
  • ul. gen. Władysława Andersa od nr 1 i 2 do nr 75 i 78
01-0401 (JANÓW)
ul. Zielona
2018-01-25 10:30 2018-01-25 13:00 2 Piastów
  • ul. Stefana Okrzei 10 i 10a
  • ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 59
  • ul. Leopolda Lisa-Kuli 9,11,18,20
  • ul. Józefa Sułkowskiego 62a do Lisa Kuli
  • ul. Stanisława Żółkiewskiego 2 do 16
  • ul. Ignacego Jana Paderewskiego 53 do 61
01-0424 (PIASTÓW OS. SOBIESKIEGO 2)
2018-01-25 11:00 2018-01-25 13:00 2 Hornówek
  • ul. Lipkowska
  • ul. Skrajna
  • ul. XVII Poprzeczna
  • ul. Sosnowa
  • ul. Kampinoska
  • ul. ks. Wacława Kurowskiego
01-1049 (HORNÓWEK 2)
2018-01-25 11:30 2018-01-25 13:30 2 Kampinos
  • ul. Niepodległości
  • ul. Władysława Reymonta
  • ul. Partyzantów
01-1309 (KAMPINOS 3)
2018-01-25 14:00 2018-01-25 16:00 2 Izabelin C
  • ul. Ludwika Krzywickiego nr 37
  • ul. Jana Karola Chodkiewicza nr 34
  • ul. Środkowa od nr 1 do nr19 i od nr 2 do nr 24
  • ul. Orła Białego od nr 53 do nr 83 i od nr 46 do nr 64
  • ul. Jana Zygmunta Skrzyneckiego od nr 1 do nr 45 i od nr 2 do nr 34
  • ul. Końcowa od nr 15 do nr 23 i od nr 32 do nr 46
  • ul. Mariana Langiewicza od nr 95 do nr 129 i od nr 84 do nr 98
  • ul. Sierakowska od nr 46 do nr 80 i od nr 53 do nr 111
01-1032 (IZABELIN 4 SIERAKOWSKA)
2018-01-25 14:30 2018-01-25 16:30 2 Kampinos
  • ul. Dolna
  • ul. Niepodległości Straż
01-1255 (KAMPINOS 4)
2018-01-26 08:00 2018-01-26 15:00 7 Milanówek
  • ul. Aleksandra Głowackiego od Skośnej do Marszałkowskiej
  • ul. Skośna
01-0185 (MILANÓWEK NOWOWIEJSKA)
2018-01-26 08:00 2018-01-26 10:00 2 Hornówek
  • ul. Aneks
Izabelin C
  • ul. Mariana Langiewicza od ul. 3Maja do Rynkowej
  • ul. 3 Maja od ul. Sarenki do nr 100
01-0138 (IZABELIN CHODKIEWICZA)
2018-01-26 08:00 2018-01-26 10:30 2 Piastów
  • ul. Aleja Józefa Piłsudskiego
  • ul. Leopolda Lisa-Kuli
  • ul. Stefana Okrzei
  • ul. Józefa Sułkowskiego
  • ul. Piasta
  • ul. Jana III Sobieskiego
01-1087 (PIASTÓW OS. SOBIESKIEGO 4)
2018-01-26 08:00 2018-01-26 15:00 7 Błonie
  • ul. Sochaczewska 35
01-0517 (BŁONIE CPN)
2018-01-26 08:30 2018-01-26 10:30 2 Kampinos
  • ul. Fryderyka Chopina od nr 13 do 17, CPN, TARTAK, Kwiaciarnia ,LPG GAZ,Bank Spółdzielczy
01-1310 (KAMPINOS 5)
Kampinoska od nr 16 do 44
2018-01-26 10:30 2018-01-26 13:00 2 Piastów
  • ul. Adolfa Dygasińskiego nr od 4 do 36 , od 1 do 5 , od 13 do 35
  • ul. Henryka Sienkiewicza od 4 do 12 , od 18 do 36 , od 1 do 13a , od 17 do 45
  • ul. Jana Styki od nr 13 i 26 do 27 i 32 oraz nr 20
  • pl. Plac Zgody 4 , 6 , 6a , 7 , 7a , 8
  • ul. Wincentego Witosa 1 do 35
  • ul. Zielona
  • ul. Szarych Szeregów od nr 14 do 30
01-1456 (PIASTÓW PLAC ZGODY)
2018-01-26 11:00 2018-01-26 13:00 2 Izabelin B
  • ul. Jana III Sobieskiego
  • ul. Rocha Kowalskiego
  • ul. Jana Zamoyskiego
  • ul. Podbipięty
  • ul. Pawła J. Sapiehy
  • ul. Stanisława Koniecpolskiego
  • ul. Wołodyjowskiego
01-1095 (IZABELIN KONIECPOLSKIEGO)
2018-01-26 11:30 2018-01-26 13:30 2 Klaudyn
  • ul. plut. Józefa Ciećwierza od Sikorskiego do nr 75
  • ul. gen. Władysława Sikorskiego od firmy DURAL do Ciećwierza
  • ul. Jana Kiepury
01-0591 (KLAUDYN 3)
2018-01-26 14:00 2018-01-26 16:00 2 Izabelin C
  • ul. Henryka Siemiradzkiego
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Józefa Chełmońskiego
01-0858 (IZABELIN KRASIŃSKIEGO)
2018-01-26 14:30 2018-01-26 16:30 2 Klaudyn
  • ul. Karola Szymanowskiego nr 13, 14, 15
  • ul. plut. Józefa Ciećwierza od nr 117 i 90 do nr 177 i 164
01-0592 (KLAUDYN 4)
       
2018-01-29 08:00 2018-01-29 15:00 7 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Ignacego Krasickiego 32,34,29
  • ul. Jelenia 3A
  • ul. J. Kasprowicza 1,3,5,7,9,6,8,12,12A,14,14A,13,15,15A,18,19,22
  • ul. Słoneczna 1,2,4,9A,6,8,5,10,14
  • ul. Tylna 21A, 23, 24, 26, 28
01-0537 (GRODZISK TYLNA)  
2018-01-29 08:30 2018-01-29 10:30 2 Izabelin B
  • ul. Karola Szymanowskiego 21a, 21b, 21c, 21d i Leśniczówka
  • ul. Księcia Jeremiego 44, 46, 34, 21, 17
  • ul. Kmicica 21, 23, 24, 25
  • <


    Planowane wyłączenia prądu - rejon energetyczny Pruszków komentarze opinie

    Dodajesz jako: Zaloguj się