:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE

Planowane wyłączenia prądu - rejon energetyczny Pruszków

powiat , Planowane wyłączenia prądu rejon energetyczny Pruszków - zdjęcie, fotografia
Portal gpr24.pl 17/04/2018 00:56

Planowane wyłączenia  
Planowane wyłączenia
DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA GODZINY OBSZAR STACJA
Warszawa - Pruszków
2018-04-23 08:00 2018-04-23 15:00 7 Białuty
  • Białuty Wieś od nr 1 do nr 10
01-0918 Białuty Wieś obw. 2 i 4
2018-04-23 08:00 2018-04-23 14:00 6 Izabelin C
  • ul. Sierakowska od nr 45 do 73 i od 46 do 60
01-1032 (IZABELIN 4 SIERAKOWSKA) obw nr 2
2018-04-23 08:30 2018-04-23 10:00 1 Pęcice
  • Stacja benzynowa PEGAS-LOTOS
  • ul. Sokołowska 3,9,24,69
01-1073 Pęcice RSPU
Pęcice, Sokołów
2018-04-23 09:00 2018-04-23 13:00 4 Korfowe
  • 5
Powązki
  • 26C,28B,30A,30B
STACJA 01-1113 Powązki obwód nr 2
2018-04-24 08:00 2018-04-24 16:00 8 Brwinów
  • ul. Fabryczna
  • ul. Zielona
  • ul. Figowa
  • ul. Pszczelińska od nr 34 i 47 do nr 44 i 57
01-0411 Brwinów Pszczelińska obwód nN nr. 2
2018-04-24 08:00 2018-04-24 15:00 7 Hornówek
  • ul. Wesoła od nr 1 do 9
  • ul. Boiskowa od nr 1 do nr 23
01-1008 Hornówek 3 obw. 3
2018-04-24 08:00 2018-04-24 16:00 8 Hornówek
  • ul. Jeżynowa 7
  • ul. Aneks 3
Izabelin C
  • ul. Mariana Langiewicza 2
  • ul. 3 Maja 75 i od nr 100 do 112
01-1138 Izabelin Langiewicza obw nr 1
2018-04-24 08:00 2018-04-24 15:00 7 Otrębusy
  • ul. Ogrodowa 10
  • ul. Fryderyka Chopina 2,4,8,
  • ul. Piękna od nr 2 do nr 18
  • ul. Natalińska
  • ul. Sosnowa 3,5,7
01-0479 (OTRĘBUSY 8 OGRODOWA) obw 4 i 5
2018-04-24 08:00 2018-04-24 10:00 2 Pruszków
  • ul. Chmielna 1,13
  • ul. Daleka od numeru 3 do 16
  • ul. Górska od numeru 2 do 9
  • ul. Spacerowa od numeru 1 do 32
  • ul. Feliksa Kaczanowskiego
  • ul. Krakusa od numeru 19 do 26
01- 0759 Pruszków Krakusa 1
2018-04-24 09:00 2018-04-24 12:00 3 Błonie
  • ul. Pogodna 25,27,29
01-1801 Błonie Faszczycka obw 3
2018-04-24 13:00 2018-04-24 16:00 3 Błonie
  • ul. Łąki 124,124A,124B
01-1907 Rokitno obwód nr 2
 
Pogotowie energetyczne
991
Zapraszamy też na naszą stronę
https://www.pgedystrybucja.pl

 

 
Planowane wyłączenia
Planowane wyłączenia
DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA GODZINY OBSZAR STACJA
Warszawa - Pruszków
2018-04-16 08:00 2018-04-16 10:00 2 Piastów
  • ul. Jarosława Dąbrowskiego 5, 8 (bloki, skrzynka TPSA)
01-0215 Piastów Dąbrowskiego 1 obwód nr 11
2018-04-16 10:00 2018-04-16 12:30 2 Piastów
  • ul. Stanisława Maczka plac budowy
01-0237 Piastów Paderewskiego 5 obwód nr 11
2018-04-17 08:00 2018-04-17 11:00 3 Milanówek
  • ul. Polna
  • ul. Inżynierska
  • ul. Grudowska
  • ul. Graniczna
STACJA 01-0090 (MILANÓWEK INŻYNIERSKA)
ulica Polna Bloki
2018-04-17 08:00 2018-04-17 18:00 10 Milanówek
STACJA 01-0499 MIL LUDNA ,01-1043 MIL UBOJNIA
w podanym zakresie godzinowym nastąpi chwilowy zanik napięcia na czas podłączenia i odłączenia agregatów
2018-04-17 08:00 2018-04-17 15:00 7 Opacz-Kolonia
  • ul. Aleje Jerozolimskie 245 e ,245 d ,247 b ,247 c
  • ul. Zachodnia od nr 13 do 33, Al.
  • ul. Środkowa nr. 40, 44, 46,49, 53, 66,69,73,
Stacja 01-0384 Opacz Środkowa obw 3
2018-04-17 09:00 2018-04-17 12:00 3 Marianów
  • ul. Aleja Łosia
  • ul. Aleja Dębowa
Stacja 01-0712 Marianów 1 obwód kierunek Łosia
2018-04-17 11:00 2018-04-17 13:00 2 Leszno
  • ul. Marysieńki
  • ul. Hubala-Dobrzańskiego
  • ul. Otuliny
  • ul. Podzaborówek
  • ul. Warszawska od nr 23 B i 68 do nr 27 i 96 ,od nr 7 i 42 do nr 23 i 66 B
Stacja 01-0203 Leszno Warszawska 11
Dobrzyńskiego
2018-04-17 15:00 2018-04-17 17:00 2 Milanówek
  • ul. Fiderkiewicza
  • ul. Graniczna
  • ul. Grudowska
STACJA 01-0106 (MILANÓWEK ŻWIROWA)
2018-04-18 08:00 2018-04-18 15:00 7 Wolskie
  • ul. Agrestowa 16, 21, 27, 29, 33, 36
  • ul. Poziomkowa
  • ul. Michałowska 57, 59, 61, 63, 65, 67, 74
01-0772 Wolskie Osiedle obwód 1 i 3
2018-04-18 08:00 2018-04-18 15:00 7 Brwinów
  • ul. Myśliwska od Grodziskiej do Żwirowej
  • ul. Słoneczna od nr 18 do 24 i od nr 25 do 31
  • ul. Świerkowa
Milanówek
  • ul. Królewska 1
  • ul. Brwinowska 2B, 2D,
01-0127 Brwinów Myśliwska
2018-04-18 08:00 2018-04-18 10:00 2 Leszno
  • ul. Wrzosowa
  • ul. Podchorążych
  • ul. Harcerska
  • ul. Kwiatowa
  • ul. Jaśminowa
  • ul. Murarska od nr 1 do 7
  • ul. Młynarska od nr 1 do 11 i od nr 2 do 18
  • ul. Partyzantów od nr 29 do 35 i od nr 1 do 27
01-0204 LESZNO PARTYZANTÓW
2018-04-18 11:00 2018-04-18 13:00 2 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. E. Orzeszkowej Pawilony
  • ul. Armii Krajowej
  • ul. M. Kopernika 1, 3, 5, 6
  • ul. Książęca
01-0349 GRODZISK KOPERNIKA 2
Kotłownia osiedla Kopernika
2018-04-18 15:00 2018-04-18 17:30 2 Pruszków
  • ul. Zgoda 1, 3 Szkoła, Przychodnia
  • ul. Helenowska 4A i 6
01-0206 PRUSZKÓW NOWA WIEŚ 3
2018-04-19 08:00 2018-04-19 15:00 7 Wierzbin
  • ul. Królewicza Jakuba
Zalesie
  • ul. Trakt Królewski od nr 125 do 202
01-0798 Zalesie 1
2018-04-19 11:00 2018-04-19 13:00 2 Michałowice
  • ul. Szkolna od Kolejowej do Spacerowej
  • ul. Juliusza Słowackiego
  • ul. Rynkowa
  • ul. Kolejowa
01-0254 MICHAŁOWICE RYNKOWA
2018-04-20 08:00 2018-04-20 15:00 7 Szadkówek
  • od nr 12 do nr 15
01-0882 Czarnów 4 obwód 2
2018-04-20 08:00 2018-04-20 15:00 7 Żółwin
  • ul. Sosnowa 9, 11, 13, 15, 17
  • ul. Szkolna 21, 31, 33, 33A, 35,
01-1070 Żółwin PODZ obwód kierunek Żółwin
2018-04-20 08:00 2018-04-20 10:00 2 Duchnice
  • ul. Ożarowska od nr 3 do nr 37
  • ul. Żytnia od nr 14 do nr 25
Pruszków
  • ul. Żbikowska 42, 44
01-0233 DUCHNICE 4
 
Pogotowie energetyczne
991
Zapraszamy też na naszą stronę
https://www.pgedystrybucja.pl

Otrzymujesz ten Newsletter bo zapisałeś się na listę mailingową PGE Dystrybucja S.A. Jeśli nie chcesz dłużej otrzymywać tego newslettrera kliknij w poniższe odnośniki. Rezygnuję z subskrypcji newslettera dla lokalizacji
Rejon: Pruszków - rezygnuję
PGE Dystrybucja S.A.
ul. Garbarska 21A,
20-340 Lublin
NIP: 9462593855
KRS: 0000343124
REGON: 060552840
 
Planowane wyłączenia
DATA ROZPOCZĘCIA DATA ZAKOŃCZENIA GODZINY OBSZAR STACJA
Warszawa - Pruszków
2018-04-09 08:00 2018-04-09 17:00 9 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Jaworowa od 24 do 35 b
  • ul. Malinowa od nr 1 do 35
  • ul. Żyrardowska 9, 11 a,b,c,d,e,f,
Stacja 01-0822 GDK Żyrardowska obwód numer 9 Malinowa
2018-04-09 08:00 2018-04-09 15:00 7 Borzęcin
Stacja 01-0364 Borzęcin 6 obw. 5
Warszawska od nr. 830 do nr 870 (numery parzyste)
2018-04-09 09:00 2018-04-09 16:00 7 Pindal
  • od nr od 2 do 5
01-1237 Pindal obw nr 1
2018-04-09 11:00 2018-04-09 13:00 2 Pruszków
  • ul. Krakusa
  • ul. Spacerowa
  • ul. Daleka
  • ul. Górska
  • ul. Feliksa Kaczanowskiego
01- 0759 Pruszków Krakusa 1
2018-04-09 15:00 2018-04-09 17:30 2 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. P. Krupińskiego
01-0157 Grodzisk Bartniaka
Bartniaka od Szkoły do 1 Maja, Szkoła, Krupińskiego, 3 Maja od Kilińskiego do Okulickiego „Cichy Kącik
2018-04-10 08:00 2018-04-10 15:00 7 Żółwin
  • ul. Słoneczna od nr 5 do nr 44
01-0486 Żółwin PGR obw 1 i 4
2018-04-10 08:00 2018-04-10 10:00 2 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. G. Narutowicza
  • ul. W. Korfantego
  • ul. Ziemiańska
  • ul. Bałtycka
  • ul. Floriańska
  • ul. Śląska
01-0183 (GRODZISK BAŁTYCKA 1)
2018-04-10 08:00 2018-04-10 13:00 5 Kozerki
  • ul. gen. G. Orlicz-Dreszera 3 ,10,10 A
Kozery
  • ul. Ustronna
Grodzisk Mazowiecki
  • ul. J. Kossaka
  • ul. Czapli
  • ul. Cyraneczki
  • ul. Kasztanowa
  • ul. Żurawia
01-1785 (KOZERY ORLICZ DRESZERA)
Serwis Forda, Sklep Mrówka, Orlicz Dreszera 3 Pasaż Handlowy M .
2018-04-10 09:00 2018-04-10 12:00 3 Błonie
  • ul. Poniatowskiego
Stacja 01-0129 BLN Przedszkole obwód kierunek Poniatowskiego
2018-04-10 11:00 2018-04-10 13:00 2 Odrano-Wola
  • ul. Słodka
  • ul. Szafranowa
  • ul. Barwna
  • ul. Aksamitna
01-0115 (ODRANO WOLA 2)
Makowa , Bukietowa
2018-04-10 15:00 2018-04-10 17:00 2 Lipków
  • ul. Przy Parku od nr 1 do 102
01-1499 (LIPKÓW OSIEDLE)
Osiedle Kampinos
2018-04-11 08:00 2018-04-11 17:00 9 Domaniewek
Domaniewek Pierwszy
  • ul. Południowa
Duchnice
  • ul. Duchnicka
Ołtarzew
  • ul. Brzegowa
  • ul. Ceramiczna
01-0578 OŻR Gosp. Rolne
01-0871 Duchnice 2
01-0039 OŻR Cegielnia
01-0833 Domaniewek
01A 0260 PG PL 6
01A 0317 Termogum
Ceramiczna budynki przy torach PKP , Centrum Logistyki, Działki, Termogum , Domaniewek Zabytkowa , Gołaszewska
2018-04-11 08:00 2018-04-11 15:00 7 Ożarów Mazowiecki
  • ul. Ożarowska od 1 do 23 i od 2 do 42
01-0302 Ożarów ZOR obw 3 z sekcji nr 2
Przedszkole
2018-04-11 08:00 2018-04-11 10:00 2 Latchorzew
  • ul. Szarych Szeregów 2 , od nr 1 do nr 9;
  • ul. Orła Białego od nr 5 i 10 do nr 11 i 16;
  • ul. Olimpijska nr 10, 12, 14,16
01-1607 Latchorzew 9 Os. Hubala T3
2018-04-11 11:00 2018-04-11 13:00 2 Stare Babice
  • ul. Kampinoska 12,14
  • ul. Zielony Zaułek
  • ul. Izabelińska od nr 18A do nr 78
Stacja 01-0436 Stare Babice 4
Polnych Skrzatów
2018-04-11 15:00 2018-04-11 17:00 2 Stare Babice
  • ul. Andrzeja Kmicica
  • ul. Kręta
  • ul. Michała Wołodyjowskiego
  • ul. Pohulanka
  • ul. Henryka Sienkiewicza
Stacja 01-0396 Babice Stare 2
Modrzewiowa,
2018-04-12 08:00 2018-04-12 15:00 7 Komorów
  • ul. Spokojna od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 12
  • ul. Kolejowa nr 3, 7, 7 A ,9,
Stacja 01-0824 Komorów Resteuracja obw 2 ( kolejowa, Spokojna)
2018-04-12 08:00 2018-04-12 15:00 7 Konstantów
  • 1,1 A ,1 B
Radonice
  • od nr 10 do nr 29
01-0571 Radonice 1 obw . 1
2018-04-13 08:00 2018-04-13 16:00 8 Lipków
  • ul. Karabeli
  • ul. Rocha Kowalskiego
  • ul. Kontuszowa
  • ul. Jana Skrzetuskiego
  • ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza
  • ul. Ignacego Mościckiego
  • ul. Akacjowa
Koczargi Stare
  • ul. Wrzosowa
  • ul. Wiśniowa
  • ul. Akacjowa
  • ul. Jaworowa
  • ul. Sosnowa
  • ul. Sasanki
  • ul. Klonowa
01-0504 Koczargi 2 ,
01-0506 Koczargi 4 ,
01- 0626 Lipków 2 ,
01- 0627 Lipków 3 ,
01-1656 Lipków Mościckiego ,
01- 1759 Lipków Sportowa ,
01-1817 Lipków Jakubowicza
01-1918 Koczargi Stare 5
Pogodna ,Białej Góry , Zaciszna ,Gwiaździsta Sportowa
2018-04-13 08:00 2018-04-13 15:00 7 Zielonki-Parcela
  • ul. Południowa od nr 1 do nr 17
Stacja 01-0680 Zielonki Parcela 1 obw 3
2018-04-13 10:00 2018-04-13 12:00 2 Kady
  • ul. Środkowa
  • ul. Grodzka
  • ul. Podwiejska
  • ul. Nowowiejska
Grodzisk Mazowiecki
  • ul. Warmińska
  • ul. Chełmińska
  • ul. Leśna
  • ul. Okrężna
  • ul. Grzybowa
  • ul. Wiejska
  • ul. Nadarzyńska
STACJA 01-0037 (GRODZISK OKRĘŻNA)
 
Pogotowie energetyczne
991
  Zapraszamy też na naszą stronę
https://www.pgedystrybucja.pl

 

Warszawa - Pruszków
2018-03-31 08:00 2018-03-31 18:00 10 Jawczyce
  • ul. Sadowa
  • ul. Piwna
01-0512 Jawczyce 3
Różana Drukarnia Karton Druk
ODWOŁANE
Zmiana terminu
2018-03-31 08:00 2018-03-31 10:00 2 Przęsławice
Stacja 01-1277 Przęsławice 1
ODWOŁANE
Zmiana terminu
2018-03-31 10:00 2018-03-31 14:00 4 Lipków
  • ul. Przy Parku
  • ul. Józefa Paschalisa Jakubowicza
01-608 Lipków 1 obwód kierunek Kościół
Kościół
ODWOŁANE
Zmiana terminu
2018-03-31 11:00 2018-03-31 13:00 2 Kampinos
  • ul. Klonowa
  • ul. Niepokalanowska
  • ul. Szkolna
Kampinos A
  • od nr. 40 A do 48,
  • ul. Ogrodowa
  • ul. Baśniowa
01-1308 Kampinos 1
Urząd Gminy, Policja, Ośrodek Zdrowia, Zespół Szkół, Firma Fernico, Piekarnia, Przychodnia Weterynaryjna
ODWOŁANE
zmiana terminu
2018-04-04 08:00 2018-04-04 15:00 7 Brochów
  • od numeru 75 do 81 i numer 100
Stacja 01-1258 Brochów 2 obw 2
2018-04-04 08:00 2018-04-04 15:00 7 Adamowizna
  • ul. K. Szoslanda
  • ul. Swobodna
  • ul. Rysia
  • ul. Osowiecka
  • ul. Łosia
  • ul. Lisia
  • ul. Dobra
  • ul. Daniela
  • ul. Ciepła
  • ul. Borsucza
  • ul. Bobrowa
Zapole
Opypy
  • ul. Piwoniowa
  • ul. Bratkowa
Radonie
  • ul. Żołędziowa
  • ul. Widokowa
  • ul. Szczygla
  • ul. Sobolowa
  • ul. Roślinna
  • ul. Ptasia
  • ul. Jaskółcza
  • ul. Iglasta
  • ul. M. Gogola
  • ul. Centralna
  • ul. Bratkowa
  • ul. Borowa
Szczęsne
  • ul. Puchacza
  • ul. Dzięciołowa
  • ul. Gwarkowa
  • ul. Fiołkowa
  • ul. Sokolnicza
  • ul. Zwierzyniecka
  • ul. Swobodna
  • ul. Łabędzia
  • ul. Kosa
  • ul. Kukułki
  • ul. Drozda
  • ul. Czajki
Osowiec
  • ul. Wesoła
  • ul. Rysia
  • ul. Zawiła
01-0907 Adamowizna Osiedle
01-0325 Radonie 2
01-1671 Szczęsne 3
01-0324 Radonie1
01-1044 Radonie 5
01-0191 Radonie 3 Centralna
01-1705 Osowiec Mazowiecka
01-1177 Zapole Polbag
Lisia, ciepła, Szoslanda, Łosia, Daniela, Bobrowa, Widokowa, Gwarkowa, Dzięciołowa, sokolnicza, Szpacza, Orla, Kuropatwia, Łabędzia, Fiołkowa, Gogola, Ptasia, Bratkowa, Piwoniowa, Spacerowa, Borsucza, Sobolowa, Iglasta, Borowa, Centralna, Nałkowskiej, Osowiecka, Dobra, Rysia, wesoła, Zawiła, Swobodna, Kosa, Strusia, Puchacza, Drozda, Czajki, Kukułki, Sikorki, Zwierzyniecka, Żołędziowa, Zapole Firma POLBAG
2018-04-04 09:00 2018-04-04 14:00 5 Wyględy
  • ul. Leśna
01-1641 Wyględy Leśna
2018-04-04 11:00 2018-04-04 13:30 2 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. H. Kołłątaja
  • ul. S. Staszica
  • ul. Sportowa od ul.Staszica do ul.Mokronowskich
01-0847 Grodzisk Sportowa
Sportowa 14 zakład, klub sportowy „POGOŃ
2018-04-04 15:00 2018-04-04 17:30 2 Grodzisk Mazowiecki
  • ul. E. Orzeszkowej
  • ul. Miła
  • ul. M. Konopnickiej
  • ul. T. Bairda
01-0901 (GRODZISK KOPERNIKA 26
LIDL
2018-04-05 08:00 2018-04-05 17:00 9 Marynin
  • ul. Korzenna
  • ul. Mazowiecka
  • ul. Zaciszna
  • ul. Leśnej Polanki
  • ul. Gwiezdna
  • ul. Gospodarcza
  • ul. Cienista
  • ul. Siedliskowa
  • ul. Stumilowego Lasu
01-0330 Marynin 1
01-0331 Marynin 2
Leśniczówka
2018-04-05 08:00 2018-04-05 10:00 2 Klaudyn
  • ul. Maurycego Ravela
  • ul. Wolfganga Amadeusza Mozarta
  • ul. Giuseppe Verdiego
  • ul. Karola Szymanowskiego 3 , 3 A , 4 , 5 , 6 , 8 , 10 , 12
  • ul. Witolda Lutosławskiego
  • ul. Niccolo Paganiniego
  • ul. Piotra Czajkowskiego
  • ul. Henryka Wieniawskiego
  • ul. Kazimierza Wiłkomirskiego
01-1479 (KLAUDYN 7)
2018-04-05 10:00 2018-04-05 14:00 4 Duchnice
  • ul. Duchnicka 14-27
  • ul. Żytnia od numeru 28 do numeru 38
  • ul. Rozłogi od numeru 1 do numeru 18 D
01-0235 Duchnice 6
2018-04-05 11:00 2018-04-05 13:00 2 Leszno
  • ul. Fabryczna 2,4,4 A,8,8 C,8 G,14
  • ul. Fabryczna 6,8 E,10,12,16
  • ul. Inżynierska
01-0934 (LESZNO MICHAŁÓW)
Leszno-Inżynierska ( Zakład Cukrowniczy),Fabryczna 6,8E,10,12,16(BLOKI),Fabryczna 2,4,4A,8,8C,8G,14,Przepompownia Stacja Uzdatniania Wody
2018-04-05 15:00 2018-04-05 17:00 2 Lipków
  • ul. Przy Parku od nr 1 do 102
01-1499 (LIPKÓW OSIEDLE
Lipków –Osiedle Kampinos
2018-04-06 08:00 2018-04-06 15:00 7 Kozerki
  • ul. Marsa od ul. Księżycowej do nr 33
01-0074 Kozerki 2 obw. nr. 3
od ul. Księżycowej do nr 33
2018-04-06 08:00 2018-04-06 10:00 2 Izabelin C
  • ul. Henryka Siemiradzkiego
  • ul. Zygmunta Krasińskiego
  • ul. Józefa Chełmońskiego
01-0858 (IZABELIN KRASIŃSKIEGO)
2018-04-06 10:00 2018-04-06 12:00 2 Ożarów Mazowiecki
  • ul. Stefana Żeromskiego 1 A
  • ul. Zielna
  • ul. Wincentego Witosa
  • ul. Graniczna
  • ul. Duchnicka
01-0447 Ożarów Żeromskiego
Firma :EURO-PLANT Sp. Jawna Magazyn przy ul. Żeromskiego 1 A

Planowane wyłączenia prądu - rejon energetyczny Pruszków komentarze opinie

Dodajesz jako: |


Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Hurtownia materiałów

Wymagane: uprawnienia na wózek widłowy. Mile widziana: doświadczenie na podobnym stanowisku. Miejsce pracy: Warszawa ul Gierdziejewskiego 5..


Podnośnik koszowy wynajem

Zajmujemy się świadczeniem profesjonalnych usług wynajmu podnośnika koszowego (20m) wraz z wykwalifikowanym operatorem. W zakresie: - Mycie okien,..


Reklama
 Reklama

25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez gpr24.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja "PROFIL" z siedzibą w Komorów 05-806, Stanisława Moniuszki 6

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"