:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C pochmurno z przejaśnieniami

Powiat Pruszkowski informuje i zaprasza 27 lutego na spotkanie w dniu Światowego Dnia Organizacji Po

Kiedy: 2018-02-27 , godzina: 19:00 | Gdzie: Centrum Dialogu Społecznego przy ulicy Drzymały 5 w Pruszkowie

organizacje pozarządowe , Powiat Pruszkowski informuje zaprasza lutego spotkanie Światowego Organizacji - zdjęcie, fotografia

Zapraszamy organizacje pozarządowe z Powiatu Pruszkowskiego na spotkanie, które odbędzie się 27 lutego o godzinie 19:00 w Centrum Dialogu Społecznego przy ulicy Drzymały 5 w Pruszkowie. Głównym celem konsultacji będzie integracja organizacji pozarządowych, wymiana doświadczeń oraz rozmowy ze starostą Maksymem Gołosiem i pracownikami Powiatu zajmującymi się sprawami NGO.

W trakcie spotkania będzie można skonsultować wnioski do złożenia w ramach otwartego konkursu ofert dla organizacji pozarządowych, na którego I etap Powiat Pruszkowski przeznaczył niemal ćwierć miliona złotych. Omówione zostaną także pomysły promowania Trzeciego Sektora w Powiecie Pruszkowskim oraz stworzenia punktu konsultacyjnego w Centrum Dialogu Społecznego, gdzie będzie można uzyskać wsparcie przy pisaniu wniosków i ofert.

Warto podkreślić, że Zarząd Powiatu Pruszkowskiego przykłada dużą wagę do spraw „Trzeciego Sektora”. 10 lutego w Starostwie Powiatowym odbył się Kongres Organizacji Pozarządowych, a na początku roku Pełnomocnikiem Starosty ds. relacji z organizacjami pozarządowymi został Dariusz Jańczy – lokalny działacz społeczny, zaangażowany w takich organizacjach jak Stowarzyszenie Strzelcy Kaniowscy, Mszczonowskie Stowarzyszenie Historyczne, Związek Strzelecki Rzeczypospolitej czy Stowarzyszenie Strzelcy Rzeczypospolitej. Różnorodność prowadzonej działalności Dariusza Jańczego niewątpliwie wnosi cenne doświadczenie i szeroką perspektywę w spojrzeniu Starostwa Powiatowego na zagadnienia NGO.

Foto - Piotr Tomaszewski

 


Powiat Pruszkowski informuje i zaprasza 27 lutego na spotkanie w dniu Światowego Dnia Organizacji Po komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się