:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Powiat Pruszkowski - Starosta Maksym Gołoś zaprasza na koncert „Panny Wyklęte” z okazji Narodowego D

Kiedy: 2018-03-02 , godzina: 19:00 | Gdzie: Hali „ZNICZ” w Pruszkowie ul. Bohaterów Warszawy 4

koncerty, Powiat Pruszkowski Starosta Maksym Gołoś zaprasza koncert „Panny Wyklęte” okazji Narodowego - zdjęcie, fotografia

W piątek 2 marca 2018 o godz. 19:00 zapraszamy do Hali „ZNICZ” w Pruszkowie na koncert z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Gościem wieczoru będzie Zespół „Panny Wyklęte” znany z repertuaru patriotycznego. Organizatorem koncertu jest Powiat Pruszkowski.

„Panny Wyklęte” to projekt Fundacji Niepodległości, Darka Malejonka i Maleo Reagge Rockers oraz czołowych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Ich dotychczasowe płyty: „Morowe panny” (2012), „Panny wyklęte” (2013), „Panny wyklęte: wygnane vol. 1” (2014) i „Panny wyklęte: wygnane vol. 2” (2015) poruszają tematykę walki o wolność i tęsknoty za Ojczyzną na wygnaniu. Koncerty zespołu mają wysoki poziom artystyczny i ważne, patriotyczne przesłanie.

Wśród artystów, którzy 2 marca zabiorą nas w podróż muzyczno-historyczną są: Marika, Kasia Malejonek, Lilu, Mona, Zespół Dziewczyny (Ola Nowak i Ania Szafraniec) oraz Dariusz Malejonek z zespołem Maleo Reggae Rockers.

Na koncert do Hali „ZNICZ” w Pruszkowie (ul. Bohaterów Warszawy 4) zapraszają: Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Pruszkowskiego Maria Makowska. Ilość miejsc jest ograniczona – bezpłatne bilety można odebrać przy wejściu od godziny 18:00.


Powiat Pruszkowski - Starosta Maksym Gołoś zaprasza na koncert „Panny Wyklęte” z okazji Narodowego D komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się