:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C pochmurno z przejaśnieniami

Projekt Coolkids

akcje charytatywne , Projekt Coolkids - zdjęcie, fotografia

 

Celem naszego projektu jest wspieranie dzieci w rozwijaniu swoich pasji. Chcemy skupić się na tych, które nie mają na co dzień tak dużego dostępu do zajęć promujących realizowanie marzeń (np. Domy Dziecka, szpitale, szkoły specjalne). Uważamy, że niezwykle istotne jest rozwijanie zainteresowań oraz odkrywanie talentów od najmłodszych lat, więc postanowiłyśmy zorganizować warsztaty taneczne i plastyczne.

Chcemy umożliwić młodym osobom zapoznanie się z czymś, co może stać się ich pasją na dłużej, a jednocześnie sprawiać radość. Postaramy się poprowadzić zajęcia w sposób oryginalny i niekonwencjonalny, aby jak najbardziej pobudzić wyobraźnię dzieci oraz otworzyć je na nowe doświadczenia. Myślimy również nad wydaniem kalendarzy ze zdjęciami z naszych warsztatów i przekazaniem sumy zebranej z ich sprzedaży na placówki, w których poprowadziłyśmy wcześniej zajęcia. Dodatkowo chcemy zorganizować dwa eventy będące zwieńczeniem naszej pracy z dziećmi. Obydwa wydarzenia (bal i występ przed mistrzostwami w piłce nożnej juniorów) stanowiłyby okazję do zaprezentowania przez najmłodszych nowo zdobytych umiejętności. Zależy nam na tym, żeby po warsztatach wszyscy poczuli się ważni i zrozumieli, że w żadnym stopniu nie są gorsi od innych i tak jak oni mogą spełniać swoje marzenia. Dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą pomoc w realizacji naszego projektu. Jeżeli też chciałbyś/chciałabyś mieć w nim swój udział, jesteśmy otwarte na współpracę. Możecie dzwonić pod numer podany na dole lub pisać na maila: [email protected]
Telefon: 666 134 051


Projekt Coolkids komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się