:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C rozproszone chmury

Prolongata legitymacji szkolnych o przedszkolnych informują Koleje Mazowieckie

urzędy i administracja , Prolongata legitymacji szkolnych przedszkolnych informują Koleje Mazowieckie - zdjęcie, fotografia 

Spółka „Koleje Mazowieckie-KM” przypomina, że legitymacje szkolne i przedszkolne obowiązujące w roku szkolnym 2016/2017 ważne są do 30 września 2017 r.

Przypominamy o konieczności dokonania prolongaty (pieczęć/stempel szkoły nadająca ważność dokumentom) dokumentów poświadczających uprawnienie do korzystania z ulgowych przejazdów pociągami KM.

Jednocześnie informujemy, że w przypadku ujawnienia - podczas kontroli biletów w pociągu KM – podróżnego (ucznia) posiadającego nieważną (brak prolongaty po 30 września) legitymację szkolną uznaje się go za jadącego bez ważnego dokumentu poświadczającego uprawnienie do korzystania z ulgowych przejazdów pociągami KM i pobiera się opłatę dodatkową przewidzianą w rozporządzeniu Ministra Infrastruktury z dnia 20 stycznia 2005 r. w sprawie sposobu ustalenia opłat dodatkowych w tytułu przewozu osób, zabranych ze sobą do przewozu rzeczy i zwierząt oraz wysokości opłaty manipulacyjnej (Dz. U. Nr 14, poz. 117).

 

 

 


Prolongata legitymacji szkolnych o przedszkolnych informują Koleje Mazowieckie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się