:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Pruszków MOPS - Miesiąc Aktywnego Seniora

Kiedy: 2018-10-01 , godzina: 13:00 | Gdzie: MOPS Pruszków

organizacje pozarządowe , Pruszków Miesiąc Aktywnego Seniora - zdjęcie, fotografia

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie wraz z partnerami ma zaszczyt zaprosić seniorów do udziału w cyklu imprez organizowanych w ramach Pruszkowskiego Miesiąca Aktywnego Seniora.

Projekt pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Pruszkowa, Jana Starzyńskiego jest organizowany cyklicznie, od 7 lat, w miesiącu październiku. Inspiracją do powstania projektu były przypadające w październiku Międzynarodowy Dzień Osób Starszych (1 października) i Europejski Dzień Seniora (20 października). Projekt realizowany z myślą o aktywizacji osób starszych obfituje w wydarzenia takie jak wykłady, prelekcje, imprezy kulturalne, zajęcia ruchowe, zabawy taneczne i inne. Przez cały miesiąc seniorzy mają do wyboru wydarzenia z różnych dziedzin, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Zwieńczeniem projektu jest uroczysta Gala Pruszkowskiego Miesiąca Aktywnego Seniora. Podczas Gali goście obejrzą występ Wojciecha Gąssowskiego, a także program artystyczny przygotowany przez grupę pruszkowskich seniorów. Na uczestników czeka niespodzianka! Zapraszamy!

Realizator projektu: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pruszkowie


Pruszków MOPS - Miesiąc Aktywnego Seniora komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się