:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Pruszkowiacy - pokaz mody ludowej w Noc Muzeów

Kiedy: 2018-05-19 , godzina: 20:00 | Gdzie: Centrum Kultury i Sportu (nowy budynek, wejście główne) ul. Bohaterów Warszawy 4

wystawy, Pruszkowiacy pokaz ludowej Muzeów - zdjęcie, fotografia

Czy stroje ludowe nadają się już tylko do muzeum? Czy stanowią jedynie historię w dziedzinie mody? Czy folklor jest nudny i staroświecki?

NIE!!! Przekonaj się, że jest zupełnie inaczej.

Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy” zaprasza na wyjątkowe spotkanie. W ramach Nocy Muzeów, czyli już 19.05.2018 roku, będzie miało miejsce pierwsze tego typu wydarzenie w Pruszkowie – Pokaz mody ludowej i stylizacji opartych na strojach ludowych.

W nowym budynku Centrum Kultury i Sportu (ul. Bohaterów Warszawy 4, przy stadionie Znicz Pruszków) będzie można zobaczyć zarówno tradycyjne stroje ludowe, jak również ich współczesne interpretacje, które z powodzeniem mogą pojawić się na naszych pruszkowskich ulicach. Pokaz będzie miał oryginalną formę otwartej dla publiczności sesji zdjęciowej, podczas której będzie można zapoznać się ciekawymi nowoczesnymi stylizacjami.  Nie zabraknie przy tym muzyki na żywo, gdyż prezentacja modowych kreacji odbędzie się przy rokowych dźwiękach pruszkowskiego zespołu Natural Made Rockers.

Na pokaz można przyjechać samochodem, przyjść pieszo lub wygodnie dojechać Pruszkowskim Rowerem Miejskim. Stacja rowerowa znajduje się przy budynku nowego Centrum.

Rozpoczęcie wydarzenia o godz. 20.00.

UWAGA! Dla pierwszych 50 osób Zespół „Pruszkowiacy” przygotował unikalne folkowe niespodzianki.

 

PRZYJDŹ I ZOBACZ CO BĘDZIE MODNE W TYM SEZONIE !!!!

 

Co? Pokaz mody ludowej i stylizacji opartych na strojach ludowych

Gdzie? Centrum Kultury i Sportu (nowy budynek, wejście główne) ul. Bohaterów Warszawy 4

Kiedy? 19.05.2018 (sobota), godz. 20.00

 

 

 

 


Pruszkowiacy - pokaz mody ludowej w Noc Muzeów komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się