:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Pruszkowianka Urszula Łoś - czynna kolarka

kolarstwo, Pruszkowianka Urszula Łoś czynna kolarka - zdjęcie, fotografia

Urszula Łoś (rocznik 1994) mieszka w Pruszkowie. Do czynnego kolarstwa trafiła 11 lat temu. Zaczynała w Pruszkowskim Towarzystwie Cyklistów, później był GK Żyrardów, a obecnie reprezentuje barwy ALKS „STAL” Grudziądz, jeden z najsilniejszych ośrodków torowego kolarstwa młodzieżowego w Polsce. Specjalizuje  się w konkurencjach sprinterskich.

W roku 2011 zadebiutowała w reprezentacji Polski. Uczestniczka mistrzostw i pucharu świata. Dwukrotna medalistka mistrzostw Europy. Dwudziestokrotna (!!!) mistrzyni Polski i wielokrotna medalistka w różnych kategoriach wiekowych. Wielokrotna rekordzistka Polski. Zawodniczka jest obecnie rekordzistką Polski w konkurencji 500 m ze startu zatrzymanego szczycąc się wynikiem 35,366 sek.

W czwartek, 22 marca 2018 roku Mistrzyni została przyjęta przez prezydenta miasta Jana Starzyńskiego, który wręczył jej specjalny list gratulacyjny dziękując za godne reprezentowanie Pruszkowa i Polski na arenach sportowych. Podczas spotkania rozmawiano o szczegółach kariery kolarskiej i dalszych planach skierowanych głównie na Olimpiadę w Tokio w 2020 roku. Sportsmenka ofiarowała Prezydentowi kolarską koszulkę z autografem.


Pruszkowianka Urszula Łoś - czynna kolarka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się