:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C bezchmurnie

Przychodnia Rejonowa na ul. Drzymały w Pruszkowie - trwa remont pomieszczeń

W pruszkowskiej Przychodni Rejonowej mieszczącej się przy ul. Drzymały trwają zaawansowane prace modernizacyjne pomieszczeń Działu Rehabilitacji i Fizykoterapii oraz sal przeznaczonych na Poradnię Zdrowia Psychicznego, Poradnię Leczenia Uzależnień i siedzibę Komisji Orzekającej o Niepełnosprawności. Prace te mają zostać ukończone jeszcze w roku 2017.

Dotacja na inwestycję w wysokości 268.697,00 zł pochodzi ze środków Powiatu Pruszkowskiego. W jej ramach placówka remontuje m.in. pomieszczenia na III piętrze z przeznaczeniem na Poradnię Zdrowia Psychicznego i Poradnię Leczenia Uzależnień. Przebudowa i modernizacja Przychodni dotyczy także sal, w których dotychczas prowadzona była rehabilitacja, dlatego od 11 do 21 grudnia wykonywanie zabiegów zostało wstrzymane i powróci do regularnej pracy od 22 grudnia. Jak zapewnia Wicestarosta Krzysztof Rymuza, nie ma zagrożenia dla prowadzenia zabiegów rehabilitacyjnych w Przychodni w przyszłym roku: „Wbrew informacjom jakie rozprzestrzeniane są głównie w przestrzeni Internetu, placówka nadal i nieprzerwanie będzie realizowała świadczenia rehabilitacyjne. Prawdą jest, że NFZ nie przyznał przychodni kontraktu, ale będziemy realizowali nasze zobowiązania w stosunku do pacjentów. Lista zapisanych osób obejmuje działalność przychodzi do końca czerwca 2018 i wszystkie te świadczenia będą wykonane. Wiemy jak ważne są dla pacjentów i nie wyobrażamy sobie, aby rehabilitacja miała przestać działać, dlatego będziemy ją finansowali we własnym zakresie. Nie ma powodów do niepokoju”.

Przypominamy, że umowa na przekazanie dotacji Przychodni została podpisana pomiędzy Powiatem Pruszkowskim a SPZ ZOZ w Pruszkowie 3 listopada 2017 roku. Zakres prac określony w umowie ma zostać zrealizowany do końca grudnia.


Przychodnia Rejonowa na ul. Drzymały w Pruszkowie - trwa remont pomieszczeń komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się