:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C pochmurno z przejaśnieniami

PSnRZ - psy i koty do adopcji

akcje charytatywne , PSnRZ adopcji - zdjęcie, fotografia

Frika
Frika to młoda koteczka, ma około 1,5 roku. Została znaleziona w Parku Sokoła, ale niestety nikt jej nie szukał. Jest wykastrowana, zdrowa, testy FIV/FELV ujemne. Powoli odnajduje się w nowej rzeczywistości. Uwielbia ludzi, na których widok od razu mruczy i pcha się na ręce oraz zabawę piórkami. Frika najszczęśliwsza będzie jako jedynaczka lub w domu ze spokojnym kotem. Kontakt w sprawie adopcji 601 355 428

 

Gringo
Poznaliśmy się z Gringo w deszczowy grudniowy poranek. Stał po kostki w wodzie w swoim zimnym boksie. Stał, patrzył się a jego ogonek merdał na wszystkie strony. Cieszył się że ktoś wreszcie jest. Kiedy przykucnęłam cały stał się merdającym ogonem: zaczął łasić się , tulić, wskakiwać na kolana.Na spacerze Gringo jest jak iskierka. Wszystko go interesuje, ale mimo tego co jakiś czas wraca do opiekuna i sprawdza czy ten aby na pewno jest z nim.Gringo trafił do nas w połowie grudnia 2017 roku z Pruszkowa . Został znaleziony na ulicy bez opieki. Dziwi nas to ponieważ jest cudownym psiakiem , ciepłym, delikatnym, łagodnym, garnącym się do ludzi. Jest przyjacielski, inteligentny. Uwielbia ruch i zabawę. Bez problemu daje się ubierać w szelki, bardzo ładnie spaceruje na smyczy , jest dziarski i bardzo szybki. Wącha każde źdźbło trawy i każdy listek. Mimo niewielkiego wzrostu i drobnej postury jest bardzo energiczny i szybki. Dla Gringo szukamy domu który zapewni mu przede wszystkim odpowiednią dawkę ruchu . Gringo jest psem terierowatym ,a te jako psy myśliwskie uwielbiają ruch i zabawę, dlatego muszą się wybiegać, aby były w pełni szczęśliwe. Szukamy dla niego również domu który tym razem odpowiednio zadba o bezpieczeństwo Gringo i dużym sercem wynagrodzi mu pobyt w zimnym schroniskowym boksie. Gringo nie może mieszkać na zewnątrz ponieważ bez problemu wspina się po siatkach.

Kontakt:
Adopcję prowadzą: Agnieszka tel. 604 941 461

 


PSnRZ - psy i koty do adopcji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się