:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Spotkanie z dziennikarzem Mariuszem Szczygłem w Michałowicach

rozrywka, Spotkanie dziennikarzem Mariuszem Szczygłem Michałowicach - zdjęcie, fotografia

Dziennikarz, reportażysta, pisarz i wykładowca reportażu zagościł w minioną środę, 12 września, w bibliotece w Michałowicach.

Zainteresowanie mieszkańców spotkaniem z tym autorem było tak duże, że sala przy Raszyńskiej z trudem pomieściła wszystkich zainteresowanych. I w zasadzie nie powinno to dziwić, ponieważ Mariusz Szczygieł bez wątpienia należy do tych autorów, których każdą kolejną książkę czyta się z ogromnym zainteresowaniem. Wystarczy tylko wspomnieć „Gottland”, „Niedzielę, która zdarzyła się w środę”, „Laskę nebeską” czy „Projekt: prawda”.

Spotkanie z autorem poprowadziła Ewa Klejment, a jego otwarta formuła sprawiła, że każdy, kto tylko tego dnia odwiedził bibliotekę, mógł osobiście zadać pytanie i porozmawiać z autorem.

Było naprawdę niezwykle ciekawie i niejednokrotnie zabawnie, ponieważ Mariusz Szczygieł oprócz opowieści na temat swoich inspiracji i tego, jak powstawały jego książki, wspominał także radosne historie, jakie przydarzyły się w jego artystycznym życiu.

Dużą cierpliwością trzeba było się wykazać przy zdobyciu autografu autora, ponieważ kolejka chętnych po jego zdobycie ciągnęła się przez całą salę. Ale było warto, gdyż autor każdemu dedykował osobisty i niepowtarzalny wpis, czym jeszcze bardzie zaskarbił sobie sympatię czytelników z naszej gminy.


Spotkanie z dziennikarzem Mariuszem Szczygłem w Michałowicach komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się