:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Spotkanie z Moniką Bryzek w NOK

Kiedy: 2018-10-10 , godzina: 17:30 | Gdzie: NOK w Nadarzynie

historia, Spotkanie Moniką Bryzek - zdjęcie, fotografia

Po raz kolejny mamy przyjemność zaprosić Państwa na spotkanie o tematyce podróżniczej. Tym razem w podróż po Tanzanii i Kenii zabierze nas Monika Bryzek – podróżniczka zafascynowana Afryką, związana szczególnie z Kenią i Rwandą. W trakcie spotkania obejrzymy prezentację zdjęć oraz spróbujemy jak smakują tradycyjne potrawy afrykańskie.

Podczas najbliższego spotkania w Bibliotece Publicznej Gminy Nadarzyn obieramy kierunek na Afrykę, udając się w podróż po Kenii i Tanzanii. Przemierzymy bezkresne drogi Afryki Wschodniej, przyglądając się napotkanym ludziom, mijanym krajobrazom, miejscowej faunie i florze. Przekonamy się również na czym polega prawdziwe safari. Spotkanie poprowadzi Monika Bryzek: z wykształcenia historyk sztuki, z pasji antropolog afrykanistka, pasjonatka kultury i sztuki Afryki. Pracowała w kenijskiej szkole i realizowała projekty rozwojowe w Kenii i Rwandzie. Przejechała Afrykę Wschodnią autostopem. Od lat zawodowo związana jest między innymi z Fundacją Edukacji Międzykulturowej. Od niedawna współtworzy afrykańską inicjatywę Ufundi. Przewidzieliśmy także dodatkowe atrakcje - wśród uczestników spotkania wylosujemy książkę niespodziankę. Zapraszamy już w środę, 10.10.2018 o godz. 17:30 - wejście od strony ronda.

Więcej o bibliotece: www.biblioteka.nadarzyn.pl


Spotkanie z Moniką Bryzek w NOK komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się