:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C zamglenie

Spotkanie z reżyserem Wojciechem Marczewskim w Kono projekt - Podkowa Leśna

Kiedy: 2018-09-28 , godzina: 18:30 | Gdzie: Kino PROJEKT, Podkowa Leśna, ul. Świerkowa 1

film i kino , Spotkanie reżyserem Wojciechem Marczewskim projekt Podkowa Leśna - zdjęcie, fotografia

W piątek 28 września o godz. 18.30 zapraszamy do kina PROJEKT przy Świerkowej 1 na specjalny seans filmu "Dreszcze" z 1981 roku w reżyserii Wojciecha Marczewskiego. Słowo wstępne wygłosi wybitny scenograf Andrzej Kowalczyk. A dwa dni później, w niedzielę 30 września w Pałacyku Kasyno, odbędzie się spotkanie z reżyserem "Dreszczy" w nowym cyklu "Porozmawiajmy o filmie - Andrzej Kowalczyk zaprasza". Początek o godz. 17.00. Wstęp na oba wydarzenia jest wolny. 

Organizator: Stowarzyszenie Ogród Sztuk i Nauk oraz CKiIO

"Dreszcze" - dramat, prod. Polska 1981, reż. Wojciech Marczewski, obsada: Tomasz Hudziec, Teresa Marczewska, Marek Kondrat, Jerzy Bińczycki, czas projekcji: 102 min., Kino PROJEKT, ul. Świerkowa 1. Wstęp wolny.

Film zostanie pokazany w wersji po cyfrowej rekonstrukcji.

Rok 1955. Ojca trzynastoletniego Tomka aresztuje UB. Chłopiec dołącza mimo to do grona wybrańców, którzy zostają przez władze szkolne wysłani na specjalny obóz harcerski. Obóz, prowadzony przez fanatycznych komunistów, jest miejscem, w którym dzieci poddawane są brutalnej indoktrynacji. Tomek, zafascynowany osobą druhny-przewodniczki, ulega jej wpływowi.


Spotkanie z reżyserem Wojciechem Marczewskim w Kono projekt - Podkowa Leśna komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się