:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
PILNE
edukacja, Stypendyści gminy Brwinów - zdjęcie, fotografia
Portal gpr24.pl 16/01/2019 00:19

27 osób otrzymało stypendia gminy Brwinów - najwięcej za osiągnięcia sportowe. Uroczyste wręczenie decyzji stypendialnych odbyło się 20 grudnia, podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej w 2018 roku.

 

Nagrodzeni mogą pochwalić się osiągnięciami z różnych dziedzin: sportowych, artystycznych i edukacyjnych. Stypendia Gminy Brwinów przyznawane są w każdym roku szkolnym, a laureatów wyłania specjalnie powołana komisja stypendialna.

Lista stypendystów Rok szkolny 2017/2018:

  1. Chrzanowska Kinga – uczennica IX liceum Ogólnokształcącego im. K. Hoffmanowej w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. tytuł finalisty w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Ortografia na medal” organizowanym pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
  2. Fijak Julia uczennica Szkoły Podstawowej w Otrębusach, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie III miejsca w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w skoku w dal w Siedlcach, za zajęcie I miejsca w finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym czwórboju lekkoatletycznym w Pruszkowie.
  3. Fijak Zuzanna – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Pruszkowie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. zajęcie II miejsca w skoku w dal na Ogólnopolskim Mitingu Lekkoatletycznym w Piasecznie,  za zajęcie I miejsca w biegu na 100 m przez płotki na Mistrzostwach Mazowsza Juniorów, jest zawodniczką zaplecza kadry narodowej juniorów.
  4. Gontarczyk Kamil - uczeń LIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie III miejsca stylem motylkowym na 100 m w Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Mławie, za zajęcie I miejsca stylem zmiennym na 400 m i III miejsca stylem motylkowym na 100 m w Mistrzostwach Mazowsza w Zawodach Pływackich w Ciechanowie.
  5. Gontarz Maja – uczennica Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Piastowie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie III miejsca w Mistrzostwach Polski w Kickboxingu.
  6. Haber Emilian – uczeń Szkoły Podstawowej w Otrębusach, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie I miejsca w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w skoku wzwyż w Siedlcach, za zajęcie III miejsca w skoku wzwyż w Mistrzostwach Polski Dzieci w Finale Ogólnopolskim Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi, za zajęcie I miejsca w Czwórboju Lekkoatletycznym Mazovia Cup.
  7. Kaczmarczyk Jakub – uczeń Zespołu Państwowych Ogólnokształcących Szkół Muzycznych I i III st. nr 3 im. G. Bacewicz w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia artystyczne za  uzyskanie złotego dyplomu jako wokalista chóru-tenor i za zdobycie wyróżnienia na V Festiwalu Chórów Szkół Muzycznych Regionu Mazowieckiego w Siedlcach. 
  8. Karolonek Maciej – uczeń szkoły Podstawowej w Młochowie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zdobycie I miejsca w VII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców w Międzychodzie, za zdobycie I miejsca w XII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców w Bydgoszczy oraz za zdobycie III miejsca w VI Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców w Białymstoku.
  9. Kozłowski Olgierd – uczeń Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie III miejsca w kategorii kumite junior młodszy w Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Tarnowskich Górach, za zajęcie I miejsca w kategorii Kumite-Go w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego Karate Kyokushin.
  10. Misarko Aleksandra – uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu finalisty XXII  Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności organizowanej pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
  11. Orlicz Filip – uczeń LIX Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego im. Janusza Kusocińskiego w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. wielokrotne zdobycie tytułu rekordzisty Polski juniorów w pływaniu na różnych dystansach na zawodach o Puchar Polski,  jak również zawodach międzynarodowych m.in. w Limassol na Cyprze, Targoviste w Rumunii, Pilzno w Czechach. Filip jest kandydatem do reprezentacji na Igrzyska Olimpijskie Tokyo 2020.
  12. Słowikowski Bartosz – uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Sportowych w Pruszkowie, otrzymuje stypendium sportowe m.in. za zajęcie I miejsca stylem grzbietowym na 50 m, 100 m i 200 m w Ogólnopolskich Mistrzostwach Pływackich w Radomiu, za zajęcie II miejsca stylem dowolnym na 50 m oraz na 100 m stylem grzbietowym na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich w Kielcach.
  13. Soboński Daniel – uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Przedmiotowym Konkursie Informatycznym LOGIA18 organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
  14. Sobońska Lidia – uczennica XIV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu finalisty w Olimpiadzie Lingwistyki Matematycznej organizowanej przez Komitet Główny Olimpiady Lingwistyki Matematycznej we Wrocławiu.
  15. Soboński Robert – uczeń Szkoły Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Przedmiotowym Konkursie Informatycznym miniLOGIA16 organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty, za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświat oraz za zdobycie III miejsca w finale XV Mistrzostw Polski w Grach Matematycznych i Logicznych organizowanych przez Politechnikę Wrocławską.
  16. Szczurek Adela uczennica Szkoły Podstawowej nr 221 z Oddziałami Integracyjnymi im. Barbary Bronisławy Czarnowskiej w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
  17. Szczurek Łukasz – uczeń XIV Liceum Ogólnokształcącego im. S. Staszica w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia edukacyjne m.in. za zdobycie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym organizowanym przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
  18. Szular Antoni – uczeń Gimnazjum „Azymut” Fundacji Sternik w Pruszkowie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zdobycie I miejsca w drużynowych Mistrzostwach Polski w rozgrywkach Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki Województwa Mazowieckiego oraz zdobycie III miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki w Opalenicy.
  19. Szular Franciszek – uczeń Szkoły Podstawowej „Azymut” Fundacji Sternik w Pruszkowie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie I miejsca w VII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców w Miedzychodzie, za zajęcie III miejsca w VII Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Chłopców w Bydgoszczy oraz zdobycie tytułu wicemistrza Mazowsza w sezonie 2017/2018 w kategorii U-13M w konkurencjach zespołowych.
  20. Świercz Marta – uczennica Szkoły Podstawowej nr 2 im. J. Iwaszkiewicza w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia artystyczne m.in. zdobycie wyróżnienia na XIV Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym im. G. Bacewicz oraz za zdobycie wyróżnienia w Regionalnych Przesłuchaniach Uczniów Szkół Muzycznych I st.
  21. Torchalska Helena – uczennica Szkoły Podstawowej w Otrębusach, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie I miejsca w finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w drużynowym czwórboju lekkoatletycznym w Pruszkowie.
  22. Walas Julian – uczeń Szkoły Podstawowej w Otrębusach, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie I miejsca w biegu na 300 m w Międzynarodowych Zawodach Lekkoatletycznych w Siedlcach oraz za zajecie I miejsca w reprezentacji Polski w Pucharze Międzynarodowym w Czwartkach Lekkoatletycznych w Łowiczu.
  23. Zięba Michał – uczeń Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej, otrzymuje stypendium za osiągnięcia artystyczne m.in. za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Wójta Gminy Lesznowola Grand Prix Polski FTS oraz za zajęcie I miejsca w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Sportowego pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

studenci

  1. Sadkowska Julia studentka Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Warszawie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie I miejsca w rozgrywkach Polskiej II Ligi Koszykówki na Wózkach sezonu 2017/2018, za zdobycie brązowego medalu w Mistrzostwach Polski Juniorów w Koszykówce na Wózkach U-22, za zajęcie I, II i III miejsca w X Ogólnopolskim Integracyjnym Mitingu Pływackim, III miejsca w Ogólnopolskim Mitingu Pływackim Osób Niepełnosprawnych, I miejsca w Zimowych Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu, za wielokrotne zdobycie tytułów mistrzowskich w tańcu na wózkach oraz za powołanie do Kadry Polski w dyscyplinie tańca osób niepełnosprawnych.
  2. Sajecka Zofia – studentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie I miejsca na dystansie 50 m stylem motylkowym, 100 m stylem zmiennym i I miejsca w sztafecie zmiennej w Mistrzostwach Polski Uczelni Medycznych w Pływaniu.
  3. Słowikowski Kacper – student Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych  Politechniki Warszawskiej, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie II miejsca w kategorii Kumite drużynowe w VII Mistrzostwach Świata Karate Fudokan w Rumunii.
  4. Słowikowski Kajetan – student Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej na kierunku Zarządzanie, otrzymuje stypendium za osiągnięcia sportowe m.in. za zajęcie II miejsca w XV Pucharze Polski w Kumite Drużynowym Seniorów Mazovia Karate Cup 2017.

Stypendyści gminy Brwinów komentarze opinie

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Nauczyciel przedszkola

Niepubliczne przedszkole w Woli Mrokowskiej zatrudni nauczyciela wychowania przedszkolnego na pełny etat, wymagane wykształcenie kierunkowe..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez gpr24.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Agencja "PROFIL" z siedzibą w Komorów 05-806, Stanisława Moniuszki 6

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"