:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C pochmurno z przejaśnieniami

"Twórcza Kobieta" w budynku OSP w Nowej Wsi

rozrywka,

W ostatnią sobotę (10.03.2018) w naszej gminie (a dokładnie w budynku OSP w Nowej Wsi) spotkały się KOBIETY ( i trzech odważnych Panów - brawa dla WAS) na imprezie "Twórcza Kobieta", zorganizowanej przez Hannę Barlak i Beatę Rycerską - czyli przez przedstawicielki Zarządu Osiedla Komorów i Zarządu Osiedla Michałowice. W trakcie tego spotkania mogłyśmy zjeść pyszne pierogi przygotowane przez jedną z nas; obejrzeć prace plastyczne naszych mieszkanek; przyjrzeć się, jak na szydełku zrobić koszyczek ze sznurka bawełnianego; zrobić własnoręcznie biżuterię z korali; mogłyśmy zatańczyć w kręgu i pośpiewać z zespołem Czerwone Korale i Kumy. W trakcie tego spotkania bawiły się kobiety z dużym doświadczeniem życiowym, jak również dziewczynki, które mogłyby być ich prawnuczkami.


Podczas tego spotkania nie raz usłyszałam, fanie, że są imprezy integrujące mieszkańców z każdej miejscowości naszej gminy.
A to spotkanie odbyło się dzięki Beacie (Beata) i Hani (Hanna). Dziękuję DZIEWCZYNY, że dałyście nam taką właśnie sposobność na poznanie się.

Tekst & foto - Marta Ozóg


"Twórcza Kobieta" w budynku OSP w Nowej Wsi komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się