:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  12°C bezchmurnie

Ulica Regulska w Regułach już otwarta

inwestycje, Ulica Regulska Regułach otwarta - zdjęcie, fotografia

W ostatni czwartek miesiąca, 4 stycznia na ulicy Regulskiej w Regułach został przywrócony ruchu pieszy, rowerowy oraz samochodowy. Mieszkańcy powiatu pruszkowskiego oraz gminy Michałowice, mogą już swobodnie chodzić i jeździć ulicą. Przebudowę zakończono przed czasem.

„Bardzo się cieszymy, że dziś udało się otworzyć dla ruchu ulicę Regulską w jej odcinku pomiędzy koleją WKD a Alejami Jerozolimskimi. Była to odważna inwestycja, ponieważ prowadziliśmy prace zimą. Z przymrużeniem oka mogę powiedzieć, że kto nie ryzykuje ten nie pije szampana. Mieszanka sprzyjających warunków pogodowych i dobrej pracy drogowców sprawiły, że droga jest otwarta przed czasem” – komentuje Starosta Maksym Gołoś.

Przebudowa drogi trwała od 7 listopada 2017 roku. Zakres prac obejmował budowę chodnika, drogi pieszo-rowerowej, odwodnienia i przebudowę jezdni. Inwestycja o wartości 3 229 980 zł, została sfinansowana po połowie przez powiat pruszkowski i gminę Michałowice.

„Liczę na to, że kolejne inwestycje też będą przebiegały w tak znakomitym tempie. Myślę, że przejściowe niedogodności dla mieszkańców w związku z zamknięciem tego odcinka się opłaciły” – dodaje Starosta Maksym Gołoś.


Ulica Regulska w Regułach już otwarta komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się