:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  9°C bezchmurnie

W Dniu Dziecka - będą pomagać w Pruszkowie

Kiedy: 2018-06-01 , godzina: 00:00 | Gdzie: Pruszków

akcje charytatywne , Dziecka będą pomagać Pruszkowie - zdjęcie, fotografia

 

Mieszkańcy Pruszkowa będą mogli pomagać potrzebującym w trakcie codziennych zakupów w swoim regionie. Wszystko za sprawą popularnego sklepu charytatywnego fundacji Pomaganie Jest Trendy, który pod nazwą “Babu Shop” zawita do Pruszkowa 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka . Punkt ten da możliwość mieszkańcom Pruszkowa dokonywania zakupu zdrowych produktów dla cały rodzin, a zyski ze sprzedaży wspierać będą potrzebujących w swoim sąsiedztwie za pośrednictwem fundacji StartSmart Alicji Węgorzewskiej . To właśnie słynna śpiewaczka tego dnia w tym samym miejscu otworzy w Pruszkowie żłobek Słoneczko, do którego w Dzień Dziecka osobiście przyjmować będzie zapisy. Fundacja liczy na obecność Radnych Miejskich oraz władz, bowiem to doskonała okazja na to, by pokazać, że potrzebujący z regionu nie są im obojętni.

Gościem specjalnym imprezy będzie popularny aktor Mikołaj Krawczyk, przyjedzie on do Pruszkowa wspólnie z Duszkiem Babu, w ramach ogólnopolskiej trasy zdrowego trybu życia. Impreza odbędzie się 1 czerwca w Pruszkowie przy ulicy Bolesława Prusa 35,  od godziny 11:00 do 18:00. W tym samym czasie w miejscu tym powstanie pierwszy w mazowieckiem charytatywny sklep ze zdrową żywnością “Babu Shop” oraz wyjątkowy żłobek “Słoneczko” prowadzony przez fundację StartSmart, do którego w dniu imprezy zapisy przyjmować będzie osobiście jego założycielka Alicja Węgorzewska.

“Wprowadziliśmy nie tylko własną sieć, ale też wprowadzamy nasze produkty do sklepów tradycyjnych , a są produkty z segmentu zdrowej żywności i naturalnych kosmetyków, z których 50% naszych zysków przeznaczamy na potrzebujących z miast, w których produkty wygenerują zysk, w tym wypadku w Pruszkowie cała kwota zebrana ze sprzedaży trafi do potrzebujących w Pruszkowie za pośrednictwem fundacji StartSmart, co więcej mieszkańcy w po otrzymaniu paragonu, będą mogli na jego odwrotnej stronie napisać nazwę lokalnej fundacji, która te wsparcie będzie otrzymywać, wesprzemy tą, która uzyska największą liczbę głosów naszych klientów. Pozostałe 25% trafia na rzecz fundacji Esapuri dr Zbigniewa Kurpika w celu budowy sierocińca ze szpitalem w Ugandzie, a kolejne 25% to budżet na organizację trasy Dnia Zdrowego Trybu Życia z Duszkiem Babu. W ten sposób nie wymagamy od ludzi dobrej woli darowizn,a  jedynie tego, by w trakcie codziennych zakupów wybrali produkt z wizerunkiem Duszka Babu na opakowaniu, gama produktów jest szeroka od zdrowych przypraw po zdrowe przekąski czy naturalne kosmetyki dla dzieci . Liczymy , że uda nam się pomóc nie tylko w Pruszkowie, ale potrzebującym w całej Polsce, sukces zależy wyłącznie od konsumentów. tłumaczy Izabela Ołownia – kierownik dobroczynnej sieci.

Fundacja w ramach swojego programu spełnia marzenia potrzebujących w całej Polsce, finansując zarówno indywidualnie jak i za pośrednictwem organizacji dobroczynnych, które dla generowania większych zysków angażują się w projekt, poprzez włączania swoich wolontariuszy do budowania lokalnej sieci sprzedaży. Wystarczy zatem w trakcie codziennych zakupów wybrać szeroką gamę produktów oznaczonych Duszkiem Babu, aby pomóc potrzebującym, sklepy zaś, które w akcji chciałyby wziąć udział proszone są o kontakt : [email protected], pod którym będą mogły złożyć zamówienie, aby posiadać w swojej ofercie dla klientów produkty, dzięki którym można pomagać.

Organizatorzy zachęcają do zgłaszania swojego uczestnictwa na stronie:  https://www.facebook.com/events/1985546824802305/ oraz zachęcania do uczestnictwa w evencie swoich znajomych. Czym więcej bowiem osób w imprezie weźmie udział i dokona zakupów, tym więcej funduszy uda się zebrać i przekazać potrzebującym w Pruszkowie.

Do udziału w akcji zaproszeni zostali wszyscy lokalni rajcowie, parlamentarzyści oraz władze – organizatorzy uważają bowiem, że jest to doskonała okazja do tego, by pokazali się jako przykład nieobojętności względem potrzebujących w swoim mieście.  

Bieżące informacje znajdować się będą sukcesywnie także na stronach fundacji www.pomaganiejesttrendy.com.pl oraz www.facebook.com/PomaganieJestTrendy

 

 

 

 

 


W Dniu Dziecka - będą pomagać w Pruszkowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się