:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI 2018

Kiedy: 2018-05-17 , godzina: 10:00 | Gdzie: Stadion Narodowy w Warszawie

wystawy, WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI - zdjęcie, fotografia

W dniach: 17 – 20 maja, Książnica Pruszkowska po raz dziewiąty będzie promować swoje wydawnictwa na Warszawskich Targach Książki.

W ubiegłym roku Stadion Narodowy odwiedziło blisko 800 wystawców z 32 krajów, 1000 twórców, odbyło się około 1500 wydarzeń. To największe międzynarodowe wydarzenie tej branży w Polsce. A jak będzie w tym roku?

W tym roku ponownie miłośnicy książek i czytania będą mieli niepowtarzalną okazję do zdobycia autografów, zakupu nowości i uczestniczenia w ciekawych wydarzeniach. Z czytelnikami, podczas czterech majowych dni na PGE Narodowym, spotka się około 1000 twórców. Organizatorzy wraz z partnerami przygotowali niezwykle bogatą ofertę spotkań z autorami, debat, konferencji, warsztatów, lekcji literatury i historii, atrakcji dla dzieci, wydarzeń artystyczno-literackich, nagród literackich i branżowych, konkursów i wystaw.

Szukajcie nas na stoisku nr 306/G razem z  Biblioteką Publiczną m.st. Warszawy.

Czekamy!


WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI 2018 komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się