:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  3°C bezchmurnie

Zaadoptuj psiaka

akcje charytatywne , Zaadoptuj psiaka - zdjęcie, fotografia

Bajka - to świetna sunia, niskopodłogowa, urocza mieszanka w wieku ok 2 lat. Bjeczka jest psiakiem niezsocjalizowanym z ludżmi i psami. Świat jest dla niej obcy i przerażający, dlatego szukamy dla niej odpowedzialnego, spokojnego i cierpliwego domu. Sunia jest niezwykle wrażliwa. Odkąd jest u nas poczyniła ogromne postępy, przede wszystkim cieszy się na widok swoich opiekunów! Uczy się kontaktów z psami i akceptuje sytuacje wcześniej nie znane. Baja będzie wspaniałym, lojalnym psiakiem wpatrzonym wswojego człowieka. 

Szczepienie na wściekliznę: tak
Szczepienie ogólne: tak
Odrobaczenie: tak
Sterylizacja: tak

Stosunek do dzieci: lękliwa, po poznaniu pozytywny
Stosunek do psów: zaborcza, po poznaniu pozytywny
Stosunek do kotów: nie sprawdzono

Kontakt w sprawie adopcji: 698-940-045

 

To jest Miś. Duży psiak w typie molosa, w wieku ok. 10 lat. Imię idealnie pasuje do naszego Misia :)Uwielbia ludzi i przebywanie w ich towarzystwie. Okazuje to swoimi wielkimi wdzięcznymi oczami i wtula się, oczekując głaskania. Kiedy do nas trafił bał się opuszczać swój boks, od niedawna wychodzi na spacery i bardzo to lubi! Niestety długi pobyt w boksie i brak potrzebnej dawki ruchu osłabił kondycję naszego dużego przytulaka, dlatego bardzo pomału wprowadzamy aktywność, dla dobra jego stawów. Misio został wyleczony z choroby skóry spowodowanej przez świerzbowca. Dla tego psiaka, nie ból fizyczny byl gorszy, a separacja i długi okres kwarantanny. Naszczęście to już za naszym kochanym molosem! Misio jest w pełni gotowy do adopcji i szuka swojego super domu na stare lata! Seniorzy tacy jak Miś źle znoszą zbyt wysokie i niskie temperatury. Mmamy ogromą nadzieje, że znajdzie siuę bratnia dusza dla tego super psa!

Szczepienie na wściekliznę: tak
Szczepienie ogólne: tak
Odrobaczenie: tak
Kastracja: nie

Stosunek do dzieci: pozytywny
Stosunek do psów: brak socjalizacji, ale nie agresywny
Stosunek do kotów: nie sprawdzono

Kontakt w sprawie adopcji: 698-940-045

 


Zaadoptuj psiaka komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się