:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  20°C bezchmurnie

Zapraszamy na II Powiatowy Bieg Flagi 2 maja w Dniu Flagi w Powiecie Pruszkowskim

Kiedy: 2018-05-02 , godzina: 15:00 | Gdzie: Starostwo powiatu pruszkowskiego ul. Drzymały 30 w Pruszkowie

święta kościelne i państwowe , Zapraszamy Powiatowy Flagi Flagi Powiecie Pruszkowskim - zdjęcie, fotografia

 

W środę 2 maja zapraszamy wszystkich mieszkańców Powiatu Pruszkowskiego do wspólnego świętowania Dnia Flagi, w ramach którego w Parku Kościuszki odbędzie się II Powiatowy Bieg Flagi. W tym roku przebiegniemy dystans 1918 metrów dla uczczenia Stulecia Odzyskania Niepodległości.

Ideą Powiatowego Biegu Flagi, którego tradycję zapoczątkowaliśmy rok temu, nie jest bicie rekordów sportowych, choć najlepsi biegacze zostaną oczywiście nagrodzeni. Najważniejsze jest pokazanie, że bez żadnych wyjątków wszystkich nas jednoczy biało-czerwona flaga” – mówi Starosta Pruszkowski Maksym Gołoś.

Uroczystości Dnia Flagi rozpoczną się o godzinie 15:00 przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Pruszkowie, gdzie odbędzie się uroczyste wciągnięcie flagi na maszt. Następnie uczestnicy przejdą do Parku Kościuszki – tam ok. godziny 16:00 rozpocznie się bieg dzieci w wieku 3-6 lat na dystansie 100 metrów, o godz. 16:30 bieg dzieci w wieku 7-14 lat na dystansie 1918 metrów oraz o godz. 17:15 bieg młodzieży i dorosłych w wieku od 15 lat także na dystansie 1918 metrów. Każdy z uczestników biegu na mecie otrzyma pamiątkowy medal, a pierwsza trójka męska i damska z poszczególnych dystansów zostanie udekorowana złotym, srebrnym i brązowym krążkiem.

Aby zarejestrować swój start w biegu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Można go pobrać na stronie internetowej Powiatu Pruszkowskiego i przesłać drogą mailową na adres: [email protected] lub złożyć osobiście w siedzibie Starostwa w pokoju 405 (IV piętro). Dodatkowe zapisy będą prowadzone od godziny 15:30 w dniu imprezy w namiocie Powiatu Pruszkowskiego obok Sceny Młodzieżowego Domu Kultury. Tam wszyscy uczestnicy będą odbierać również numery startowe. Osoby, które chciałyby zmierzyć czas swojego biegu, mogą dodatkowo zarejestrować się na stronie www.parkrun.pl/pruszkow. Wówczas otrzymają możliwość wydrukowania samodzielnie indywidualnego kodu kreskowego, który należy podać do sczytania skanerem po przekroczeniu linii mety. Zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Flagi i wzięcia udziału w biegu!

 

 

 


Zapraszamy na II Powiatowy Bieg Flagi 2 maja w Dniu Flagi w Powiecie Pruszkowskim komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się