:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C zamglenie

Zaproszamy do Brwinowa na uroczystości 1 sierpnia

Kiedy: 2018-08-01 , godzina: 17:00 | Gdzie: Brwinów Rynek pl. Jana Pawała II

święta kościelne i państwowe , Zaproszamy Brwinowa uroczystości sierpnia - zdjęcie, fotografia

 

Punktualnie o godz. 17 na brwinowskim Rynku rozpoczną się obchody 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

Uroczystości rozpoczną się o godzinie "W" przy pomniku Armii Krajowej na Rynku w Brwinowie – w godzinę wybuchu Powstania Warszawskiego tradycyjnie zawyją syreny. Po części oficjalnej, odśpiewaniu hymnu i złożeniu kwiatów przed pomnikiem odbędzie się wspólne śpiewanie piosenek powstańczych, które poprowadzą muzycy Orkiestry Warszawy. Organizator koncertu Fundacja Akademia Profil otrzymała dofinansowanie z budżetu gminy Brwinów w ramach wspierania działalności pożytku publicznego. O godz. 18 w kościele pw. św. Floriana zostanie odprawiona msza św. w intencji poległych w Powstaniu.

Pod warunkiem pogody bez deszczu, od godz. 15, Stowarzyszenie Projekt Brwinów zaprasza  do parku miejskiego na polankę za placami zabaw na wystawę plenerową „PASTA na starej fotografii”, a wieczorem, o godz. 20 na projekcję filmu dokumentalnego „PASTA 1944 – 100 lat historii”. Wystawę i pokaz filmu Stowarzyszenie Projekt Brwinów organizuje we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Brwinowie, Muzeum II Wojny Światowej oraz firmą Ericsson.


Zaproszamy do Brwinowa na uroczystości 1 sierpnia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się