:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  1°C całkowite zachmurzenie

Zima mroźna nam nie groźna - pokaz mody zimowej - w roli modeli i GWIAZDY i DZIECI

akcje charytatywne , mroźna groźna pokaz zimowej modeli GWIAZDY DZIECI - zdjęcie, fotografiaImpreza „Zima mroźna nam nie groźna” to zimowy pokaz mody gwiazd, który ma cel charytatywny. Chcemy pomóc dzieciom w wieku od 2 do 14 lat pozostawionym przez ojca, których matek nie stać na odzież zimową. Są to normalne rodziny, bez patologii i alkoholu.


Chcemy razem z gwiazdami sprawić przyjemność dzieciakom, a jednocześnie nauczyć, że na wszystko trzeba zapracować. Poza tym będą oczywiście miały wielką frajdę, może jedyny raz w życiu, kiedy będą mogły pokazać się razem ze swoimi idolami. Taki Mikołajkowy prezent gwiazd.

Tak to jest ze sponsorami, że chętnie widzą znane twarze w swoich ubraniach, ale ciężko jest coś wydębić dla zwykłych ludzi. Pomyśleliśmy, że fajnie by było zrobić pokaz w którym razem prezentują się gwiazdy z potrzebującymi pomocy dziećmi. Dzieci dostaną to, co zaprezentują na pokazie. Tak, więc, w dużej mierze od gwiazd zależy co dostana dzieci.

Gwiazdy, projektanci i firmy odzieżowe w piękny sposób włączyły się w naszą akcję.


Udział w pokazie weźmie 11 gwiazd: Ewa Basta, Olga Kalicka, Aleksandra Kostka, Paulina Koziejowska, Izabela Kurzan, Elżbieta Romanowska, Magda Szejbal, Karolina Szostak, Iwona Węgrowska, Agnieszka Więdłocha, Monika Zamachowska. Tyle samo będzie dzieci.


Gwiazdy z dziećmi zaprezentują się w pokazie plenerowym, oraz we wnętrzu w różnych konfiguracjach.


Pokaz odbędzie się 10 grudnia o godz. 11.30 w Podkowie Leśnej (Pałacyk Kasyno) przy ul. Lilpopa 18.

Hanna Głowacka HG Film

 

 

 

 


Zima mroźna nam nie groźna - pokaz mody zimowej - w roli modeli i GWIAZDY i DZIECI komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się