:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  8°C bezchmurnie

Żona Daniela Olbrychskiego potrąciła kobietę na pasach w Brwinowie

wypadki drogowe, Żona Daniela Olbrychskiego potrąciła kobietę pasach Brwinowie - zdjęcie, fotografia 

Żona znanego aktora Daniela Olbrychskiego – Krystyna D.- O. w Brwinowie potrąciła na pasach starszą kobietę. Poszkodowana została zabrana do szpitala.


Krystyna D.- O. wraz ze swoim mężem Danielem Olbrychskim jechała na mszę pogrzebową pierwszej żony aktora i matki jego syna Rafała – Moniki Dzienisiewicz-Olbrychskiej. W tym czasie w Brwinowie z targu wracała starsza kobieta. Na pasach, na ul. Pszczelińskiej, nieopodal siedziby straży pożarnej, doszło do potrącenia. To właśnie strażacy na początku zajęli się poszkodowaną, podali jej tlen. Potem karetka pogotowia zabrała ją do szpitala.


Krystyna D.- O. tłumaczyła, że zmyliła ją zmiana oznakowania dojazdu do autostrady z powodu prowadzonych prac budowlanych. Żona Daniela Olbrychskiego przyznała, że była zdenerwowana i zestresowana. Wyraziła skruchę. Powiedziała, że skoro zdarzenie miało miejsce na pasach, to jest to ewidentnie jej wina. Był to pierwszy wypadek samochodowy w jej życiu. Na szczęście ofiara nie odniosła poważniejszych obrażeń, które zagrażałyby jej życiu. Przebywa na obserwacji w szpitalu. Krystyna D.- O. jest w stałym kontakcie z rodziną poszkodowanej i będzie jej pomagać.


Postępowanie w sprawie potrącenia kobiety prowadzi pruszkowska policja.


 

 

 


Żona Daniela Olbrychskiego potrąciła kobietę na pasach w Brwinowie komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się