:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C zamglenie

Bogata oferta pieczątek dla firm i osób prywatnych. (wygasło)

Bogata oferta pieczątek dla firm i osób prywatnych.cena: 45.00 PLN

W naszej ofercie znajdą Państwo pieczątki: firmowe, imienne, księgowe, lekarskie, kieszonkowe, datowniki, numeratory, pieczątki na kołku, pieczątki ex-libris, pieczątki z logo firmy.

Profesjonalny projekt pieczątki gratis – Do każdego zamówienia przygotowujemy indywidualny
projekt pieczątki.

Wykonywane przez nas pieczątki charakteryzują się długim okresem eksploatacji.

Zamówione u nas pieczątki oprawiane są w nowoczesne, trwałe i wygodne w obsłudze automaty znanych marek jak: SHINY, COLOP, TRODAT, WAGRAF.

Jeżeli posiadasz już automat stemplarski a zmienił ci się na pieczątce adres, nr konta, NIP lub telefon, zamów samą gumkę do pieczątki (polimer).

Oferujemy Państwu ponadto: tusze do stempli polimerowych i metalowych, poduszki do stempli we wszystkich używanych kolorach.

Bogata kolorystyka automatów i tuszy.

Na wykonywane przez nas pieczątki udzielamy 2 letniej gwarancji.

Pieczątki mogą zamówić Państwo wygodnie przez internet na naszej stronie www.pieczatki-firmowe.pl lub wysłać zamówienie e-mailem na adres: [email protected]

Zamówienia złożone do godziny 14.00, staramy się wysyłać do Państwa jeszcze tego samego dnia. Warunkiem przesyłki jest akceptacja przesłanego przez nas projektu oraz dokonanie wpłaty na konto.

Pieczątki wysyłamy do Państwa kurierem UPS. Z reguły paczki docierają do naszych klientów już następnego dnia od złożenia zamówienia. Koszt przesyłki w przypadku przedpłaty wynosi 0 zł.

Wykonaliśmy już ponad 50.000 pieczątek dla firm i osób prywatnych z całej Polski. Zaufaj naszemu doświadczeniu i już dziś zamów pieczątkę na stronie www.pieczatki-firmowe.pl

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2017-12-29 15:08:54