:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  7°C zamglenie

ŻŁOBEK AKADEMIA MALUCHA MYSZKA MIKI - opieka nad dziećmi Warszawa/Piastów/Pruszków (wygasło)

ŻŁOBEK AKADEMIA MALUCHA MYSZKA MIKI - opieka nad dziećmi Warszawa/Piastów/Pruszków
cena: 500 PLN

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku do 3 roku życia do żłobka Akademia Malucha Myszka Miki!!!

UWAGA!! Otwieramy dwa nowe żłobki - w Piastowie i Pruszkowie! REKRUTACJA TRWA! W żłobkach realizowany będzie Projekt "Żłobek Myszka Miki szansą powrotu na rynek pracy". Czesne miesięczne wynosi max.500zł (opieka wraz z całodniowym wyżywieniem). Więcej informacji pod adresem http://www.zlobekmyszkamiki.pl/otwieramy-nowe-zlobki-rekrutacja/

W naszym kameralnym żłobku zapewniamy dzieciom troskliwą opiekę, bezpieczeństwo, naukę i zabawy edukacyjne dostosowane do wieku rozwojowego dziecka,smaczne całodniowe wyżywienie ,a także codzienne indywidualne wspieranie dziecka w warunkach zbliżonych do domowych. Nad dziećmi sprawuje opiekę wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna prowadząca zajęcia opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjne. Małe kameralne grupy (podzielone według wieku dzieci) sprzyjają rozwojowi społecznemu, intelektualnemu oraz emocjonalnemu. Przywiązujemy dużą uwagę do każdego maluszka i przygotowujemy do pobytu w naszym żłobku w czasie tzw. dni adaptacyjnych.

Uwielbiamy sprawiać dzieciom radość,dlatego organizujemy wiele imprez tematycznych, przedstawień teatralnych,zabaw dla dzieci oraz zajęć rozwojowych m.in. plastyczne,muzykoterapia,bajko-terapia,gimnastyka ogólnorozwojowa i rytmika,elementy logopedii,naturalna nauka języka angielskiego poprzez zabawę i doświadczenie.

Mając na uwadze potrzeby rodziców stworzyliśmy żłobek otwarty od 7.00 do 18.00 przez cały rok kalendarzowy. Istnieje również możliwość opieki nad maluszkiem wieczorem czy w weekend po uprzednim ustaleniu.

Posiadamy konkurencyjne czesne!

Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową www.zlobekmyszkamiki.pl oraz do kontaktu telefonicznego.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-02-03 17:03:09