:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C pochmurno z przejaśnieniami

OPIEKUNKA / OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH (wygasło)

OPIEKUNKA  / OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

OPIEKUNKA / OPIEKUN OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH, RÓWNIEŻ BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA Miejsce pracy: Niemcy AJP/88/080916/B
Zakres obowiązków :
sprawowanie opieki nad osobami starszymi i chorymi w domach prywatnych, prace związane z prowadzeniem domu (zakupy, sprzątanie, przygotowywanie posiłków), podstawowa pielęgnacja podopiecznego (kąpiel, toaleta), dbanie o dobre samopoczucie podopiecznego.
Wymagania: doświadczenie w sprawowaniu opieki nad osobą starszą /chorą, cierpliwość, empatia, komunikatywność, zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista; uczciwość.
Oferujemy:
legalną pracę – zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie, bezpłatny kurs języka niemieckiego, dokument A1 oraz kartę EKUZ, odprowadzanie składek na ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne, rentowe, wypadkowe FGŚP, darmową pomoc prawną w zakresie zajęć wierzytelności przez komornika, elastyczne terminy wyjazdów, pokrycie kosztów przejazdu, zakwaterowanie, wyżywienie, stałą opiekę naszych pracowników.
Zarobki: · Oferujemy zarobki do 1600 € netto + premie, bez dodatkowych kosztów!
Osoby zainteresowane ofertą pracy, zapraszamy do przesłania CV z załączoną klauzulą o ochronie danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez A&J Partners sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.).” Na adres: [email protected] zapraszamy również do wizyty w naszym biurze: Warszawa, ul. Nowogrodzka 31 pokój 202. Więcej informacji uzyskacie Państwo pod nr telefonu: 602 475 885, 22 35 007 35.

Dane kontaktowe

To ogłoszenie wygasło w dniu 2018-03-18 13:33:56